2021-06-19 08:56:00

Rezerwy Stali Mielec ograły na wyjeździe Start Pruchnik

Drugi garnitur Stali Mielec udanie zakończył ligowe zmagania. Podopieczni Janusza Hynowskiego w ostatnim meczu sezonu pokonali Start Pruchnik.

Odbierz 600 PLN bez ryzyka na Euro 2020 - w przypadku porażki dostajesz zwrot

Faworytem piątkowego meczu były rezerwy Stali Mielec, choć Start Pruchnik chciał zwycięstwem pożegnać się z 4 ligą podkarpacką. Spotkanie od początku było ciekawe, a okazje były zarówno z jednej jak i drugiej strony. Brakowało jednak skuteczności, ale kibice na nudę narzekać nie mogli. Do przerwy bramek jednak nie odnotowano.

Po zmianie stron, do ataku ruszyli zawodnicy z Mielca. Ci byli tego dnia konkretniejsi i w 60. minucie wyszli na prowadzenie, gola zdobył Kacper Sadłocha. Ten sam zawodnik, niespełna kwadrans później podwyższył na 2-0. Start próbował jeszcze zdobyć chociaż bramkę kontaktową, ale wynik już nie uległ zmianie.

0-1 Kacper Sadłocha (60)
0-2 Kacper Sadłocha (74)

Start Pruchnik: Madejowski – Stecko (80. Tuleja), K. Mikłasz, Stanik, Parawa (65. M. Mikłasz), Kubas (70. Pilch), Jarosz (85. Mucha), Gemra, Drzymała (50. Czerniecki), Rabczak, Bochnak

Stal II Mielec: Dudek – Bakowski (46. Zieba), M. Pyryt, Woś (46. Krzysztofik), Buczek - Wyparło (46. Sztuka), Kramar (46. Kardyś), Kamiński (46. Czop), Guca (46. Ogiba) - Kron, Sadłocha

Żółta kartka: Stanik

Sędziował: Wojciech Kolbusz (Krosno)