https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-18 23:24:00

Przemysław Cecherz ponownie trenerem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Przemysław Cecherz ponownie został trenerem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski! (fot. KSZO)
Przemysław Cecherz ponownie został trenerem KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski! (fot. KSZO)
Przemysław Cecherz będzie w przyszłym sezonie prowadził KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Były opiekun Wieczystej Kraków podpisał z trzecioligowcem roczną umowę z opcją przedłużenia po spełnieniu warunków.
 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski przedstawiło nowego szkoleniowca. Został nim Przemysław Cecherz, który wraca do klubu z Ostrowca Świętokrzyskiego po trzech latach. W sezonie 2017/18 poprowadził KSZO w 21 meczach. W 17 meczach ligowych jego podopieczni wygrali dziewięć razy, sześć razy zremisowali, a tylko dwa zakończyły się ich porażką. Ponadto za kadencji Cecherza "pomarańczowo-czarni" wygrali trzy spotkania okręgowego Pucharu Polski i odpadli dopiero w finale.
 
Przemysław Cecherz ostatnio prowadził Wieczystą Kraków. W obecnym sezonie ekipa z Krakowa wygrała wszystkie 22 mecze Klasy O Kraków. Ponadto zdobyła 172 bramki i straciła tylko 6. 48-latek w KSZO zastąpił Tadeusza Krawca i związał się roczną umową z opcją przedłużenia po spełnieniu warunków.
 
- Przemysław Cecherz zawsze bardzo miło i ciepło wypowiadał się o naszym klubie, oraz bardzo pozytywnie wspominał spędzony tutaj czas. Zawsze podkreślał, że Ostrowieccy kibice żyją piłką nożna. Na pewno pomogło to w negocjacjach. Rozmowy nie były trudne gdyż obydwie strony były chętne do współpracy - powiedział prezes klubu, Dariusz Ogłaza po zakontraktowaniu Cecherza.
 
- Chcielibyśmy by drużyna prezentowała się bardziej ofensywnie niż w tym sezonie i grała bardziej widowiskowo dla kibiców. Będzie nowy trener, wielu nowych zawodników – czas odpowie na co stać ten zespół. Wierzymy że ciężka praca przyniesie wymierne efekty - dodaje sternik KSZO na temat oczekiwań na kolejną kampanię.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

borys 2021-06-19 07:26:33 1 1

fatalna decyzja-wypompuje kase i po5 kolejkach odejdzie.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij