https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-06-18 20:50:00

Izolator Boguchwała w ostatnim meczu sezonu pokonał Głogovię Głogów Małopolski

fot. Robert Skalski Fotografia
fot. Robert Skalski Fotografia
Piłkarze Izolatora Boguchwała zwycięstwem zakończyli sezon 2020/21 w 4 lidze podkarpackiej. Podopieczni Bartosza Zołotara pokonali na wyjeździe Głogovię Głogów Małopolski.

 Odbierz 600 PLN bez ryzyka na Euro 2020 - w przypadku porażki dostajesz zwrot  

Głogovia Głogów Małopolski jak i Izolator Boguchwała chciały miłym akcentem zakończyć sezon 2020/21 w 4 lidze podkarpackiej. Zarówno jednym jak i drugim zmiana pozycji w ligowej tabeli nie groziła, ale nie oznaczało to, że mecz będzie nudny. Od początku kibice oglądali bardzo ciekawe spotkanie, w którym okazje miały oba zespoły.
 
Konkretniejszy tego dnia była jednak "Izolacja", która w 38. minucie objęła prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Georgelas Lukanzu. To podrażniło ekipę z Głogowa Małopolskiego, która w końcówce pierwszej połowy, próbowała doprowadzić do wyrównania. Goście jednak mądrze się bronili i skutecznie odpierali ataki.
 
Głogovia po zmianie stron cały czas szukała okazji do zdobycia gola na 1-1, ale brakowało skuteczności. Izolator natomiast robił swoje i w 62. minucie podwyższył prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Krystian Wilk. Miejscowi nie dawali za wygraną i cały czas próbowali nawiązać walkę z ekipą z Boguchwały, ale ta dobrze grała w obronie i dowiozła wynik do końca.
 
 
0-1 Georgelas Lukanzu (38)
0-2 Krystian Wilk (62)
 

Wyniki meczów 14. kolejki grupy mistrzowskiej:

 
 

Tabela 4 ligi podkarpackiej (gr. mistrzowska):

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej (gr. spadkowa):

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Rze 2021-06-19 13:49:51 0 4

Dobrze że nieudało się awansować bo byłby problem

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij