2021-06-18 20:50:00

Izolator Boguchwała w ostatnim meczu sezonu pokonał Głogovię Głogów Małopolski

Piłkarze Izolatora Boguchwała zwycięstwem zakończyli sezon 2020/21 w 4 lidze podkarpackiej. Podopieczni Bartosza Zołotara pokonali na wyjeździe Głogovię Głogów Małopolski.

Odbierz 600 PLN bez ryzyka na Euro 2020 - w przypadku porażki dostajesz zwrot

Głogovia Głogów Małopolski jak i Izolator Boguchwała chciały miłym akcentem zakończyć sezon 2020/21 w 4 lidze podkarpackiej. Zarówno jednym jak i drugim zmiana pozycji w ligowej tabeli nie groziła, ale nie oznaczało to, że mecz będzie nudny. Od początku kibice oglądali bardzo ciekawe spotkanie, w którym okazje miały oba zespoły.

Konkretniejszy tego dnia była jednak "Izolacja", która w 38. minucie objęła prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Georgelas Lukanzu. To podrażniło ekipę z Głogowa Małopolskiego, która w końcówce pierwszej połowy, próbowała doprowadzić do wyrównania. Goście jednak mądrze się bronili i skutecznie odpierali ataki.

Głogovia po zmianie stron cały czas szukała okazji do zdobycia gola na 1-1, ale brakowało skuteczności. Izolator natomiast robił swoje i w 62. minucie podwyższył prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Krystian Wilk. Miejscowi nie dawali za wygraną i cały czas próbowali nawiązać walkę z ekipą z Boguchwały, ale ta dobrze grała w obronie i dowiozła wynik do końca.

0-1 Georgelas Lukanzu (38)
0-2 Krystian Wilk (62)