2021-06-18 23:43:00

Wólczanka Wólka Pełkińska zwycięstwem zakończyła sezon 2020/21! Ograli ŁKS Probudex Łagów

Wólczanka Wólka Pełkińska sezon 2020/21 zakończyła zwycięstwem! (fot. facebook)
Wólczanka Wólka Pełkińska zwycięstwem zakończyła sezon 2020/21. Piłkarze Marcina Wołowca pokonali 3-1 ŁKS Probudex Łagów. Goście na mecz przyjechali w czternastoosobowym składzie.

Wólczanka Wólka Pełkińska piorunująco rozpoczęła spotkanie z ŁKS-em Probudex Łagów. Podopieczni Marcina Wołowca stwarzali sobie dogodne sytuacje do zdobycia bramki i po trzynastu minutach gry wyszli na prowadzenie. Gola biodrem zdobył Rafał Dusiło po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Po kolejnych jedenastu minutach gospodarze prowadzili trzema bramkami. Na listę strzelców wpisali się Krystian Wrona oraz Jakub Lorek

Wólczanka była zdecydowanie lepsza i ich prowadzenie powinno być jeszcze bardziej okazałe, ale nie potrafili pokonać bramkarza ŁKS-u. W 65. minucie Patryk Wilk zdobył honorową bramkę dla gości i mecz zakończył się wynikiem 3-1. Tym samym Wólczanka zakończyła sezon 2020/21 zwycięstwem. Warto dodać, że ŁKS Łagów miał przed tym meczem ogromne problemy kadrowe i na ostatni mecz w tej kampanii przyjechali w czternastoosobowym składzie.

1-0 Rafał Dusiło (13)
2-0 Krystian Wrona (21)
3-0 Jakub Lorek (24)
3-1 Patryk Wilk (65)