2021-06-19 16:28:00

Legion Pilzno pokonał na wyjeździe rezerwy Stali Stalowa Wola

Piłkarze Legionu Pilzno w dobrych humorach zakończyli sezon 2020/21 w 4 lidze podkarpackiej. Podopieczni Romana Gruszeckiego pokonali na wyjeździe rezerwy Stali Stalowa Wola.

Odbierz 600 PLN bez ryzyka na Euro 2020 - w przypadku porażki dostajesz zwrot

Legion Pilzno chciał udanie zakończyć trudny sezon w 4 lidze podkarpackiej. Rywalem ekipy dowodzonej przez Romana Gruszeckiego były rezeryw Stali Stalowa Wola, które także liczyły na miłe pożegnanie z czwartoligowym frontem. Mecz od początku był wyrównany, a oba zespoły miały okazje do zdobycia bramki.

Konkrety przyszły jednak dopiero po zmianie stron, a skuteczniejszy był Legion, który w 56. minucie objął prowadzenie, a gola zdobył Sebastian Dereń. Przyjezdni dostali wiatru w żagle i szybko rozpoczęli poszukiwania trafienia numer dwa. "Stalówka" zaś próbowała powalczyć z ekipą z Pilzna, której humory były bardzo dobre.

Zarówno jedni jak i drudzy mieli swoje szanse, jednak w 84. minucie na 2-0 podwyższył Tomasz Tragarz. "Zielono-czarni" starali się jeszcze złapać chociaż kontakt, ale Legion nie dał sobie wbić bramki i dowiózł wynik do końca. Legion już wcześniej zapewnił sobie utrzymanie w lidze, a Stal przyszły sezon spędzi w klasie O Stalowa Wola.

0-1 Sebastian Dereń (56)
0-2 Tomasz Tragarz (84)