2021-06-18 21:39:00

Remis WATKEM Korony Rzeszów z JKS-em Jarosław

Piłkarze WATKEM Korony Rzeszów remisem pożegnali się z 4 ligą podkarpacką. Podopieczni Grzegorza Opalińskiego już wcześniej awansowali do 3 ligi gr. IV, a w piątek podzielili się punktami z JKS-em Jarosław.

Odbierz 600 PLN bez ryzyka na Euro 2020 - w przypadku porażki dostajesz zwrot

Piątkowe spotkanie było ostatnim w sezonie dla obu drużyn. Faworytem była WATKEM Korona Rzeszów, ale JKS Jarosław nie zamierzał tanio skóry sprzedawać. Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla gości, którzy w 10. minucie objęli prowadzenie, a piłkę w siatce umieścił Albert Krzyczkowski. Podopieczni Grzegorza Opalińskiego nie zamierzali tak tego zostawiać i szybko ruszyli do odrabiania strat.

Jarosławianie dobrze jednak prezentowali się w obronie i skutecznie odpierali ataki rywala. Nudy nie było, a w lepszych humorach na przerwę schodziła Korona. Ekipa z Załęża po zmianie stron nie zamierzała się zatrzymywać i wciąż szukała okazji do wyrównania. Rzeszowianie w końcu dopięli swego, a gola na 1-1 zdobył Paweł Piątek

Zarówno jedni jak i drudzy chcieli wygrać, co zwiastowało bardzo ciekawą końcówkę spotkania. Kibice się nie zawiedli, a emocje były do samego końca. W doliczonym czasie gry, padły jeszcze dwa gole. Najperw do siatki trafił Sebastian Sobolewski, ale po chwili wyrównał Mateusz Jędryas, który tym samym ustalił rezultat piątkowej potyczki.

0-1 Albert Krzyczkowski (10)
1-1 Paweł Piątek (70)
1-2 Sebastian Sobolewski (90)
2-2 Mateusz Jędryas (90)