https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-09 22:17:55

Texom Sokół Sieniawa zdobył komplet punktów. Pokonali ŁKS Probudex Łagów

Texom Sokół Sieniawa pokonał na wyjeździe ŁKS Probudex Łagów. (fot. Małgorzata Sutowicz)
Texom Sokół Sieniawa pokonał na wyjeździe ŁKS Probudex Łagów. (fot. Małgorzata Sutowicz)
Texom Sokół Sieniawa zgodnie z planem pokonał na wyjeździe ŁKS Probudex Łagów. Jedyną bramkę w meczu zdobył Paweł Oziębło.
 
W pierwszej połowie meczu pomiędzy Texom Sokołem Sieniawa a ŁKS-em Probudex Łagów nie padła żadna bramka. Ekipa prowadzona przez Ryszarda Kuźmę mogła zdobyć bramkę, ale Patryk Kapuściński trafił w poprzeczkę.
 
Po zmianie stron goście mieli doskonałą okazję do zdobycia bramki. Jednak Bartłomiej Purcha nie wykorzystał rzutu karnego. Jednak ekipa z Sieniawy nie załamała się tym faktem. Chwilę później na indywidualną akcje zdecydował się Paweł Oziębło i umieścił piłkę w siatce. Więcej bramek nie padło w tym spotkaniu. 
 
- Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa, bo na wiosnę idzie nam nieszczególnie. To był ciężki mecz na sztucznej nawierzchni, do tego bardzo ambitny zespół gospodarzy i dlatego trzy punkty smakują jeszcze bardziej - powiedział Ryszard Kuźma po meczu cytowany przez Radio Kielce.
 
0-1 Paweł Oziębło (63)

ŁKS Probudex Łagów:
Banach – Rogala, Ślefarski, Krzeszowski, Rogoziński, Szałas, Biesiada, Mydlarz, Baran, Imiela, Szymański
 
Texom Sokół Sieniawa:
Zając - Drelich, Skała (66. grasza), Jędryas (66 King), Purcha, Oziębło (78. Więcek), Kapuscisnki, Lis, Majda, Mazurek, Ochal (78. Pikiel)

Wyniki meczów 34. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij