2021-05-09 23:07:51

Orzeł Przeworsk nie pozostawił złudzeń Startowi Pruchnik

Orzeł Przeworsk pokonała na wyjeździe Start Pruchnik 4-0. (fot. Orzeł Przeworsk)
Orzeł Przeworsk w drugiej połowie zdobył cztery bramki i pewnie pokonał na wyjeździe Start Pruchnik. Ekipa Pawła Załogi zwyciężyła 4-0.

Orzeł Przeworsk od początku meczu dominował w starciu ze Startem Pruchnik, ale do przerwy nie padły żadne bramki. Worek z golami otworzył Piotr Boratyn osiem minuty po zmianie stron.

Później mocniej zaatakowali gospodarze, ale to ekipa Pawła Załogi zdobyła drugą bramkę. Rzut karny na gola zamienił Maciej Lech. Orzeł Przeworsk dążył do kolejnych bramek i udało mu się to. W 85. i 90. minucie na listę strzelców wpisał się wprowadzony kilka chwil wcześniej Dawid Czyrny.

0-1 Piotr Boratyn (53)
0-2 Maciej Lech (60-rzut karny)
0-3 Dawid Czyrny (85)
0-4 Dawid Czyrny (90)