https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-27 22:44:00

Ważna wygrana Miasta Szkła Krosno! Wisła Chemart Kraków w pokonanym polu

Miasto Szkła Krosno wygrało i tym samym zagra w play-off (fot. Konrad Kwolek)
Miasto Szkła Krosno wygrało i tym samym zagra w play-off (fot. Konrad Kwolek)
Miasto Szkła Krosno odniosło ważne zwycięstwo z Wisłą Chemart Kraków. Podopieczni Marcina Radomskiego są już pewni play-off, a w środę zagrają o rozstawienie.
 
Sobotnia potyczka lepiej rozpoczęła się dla ekipy Miasta Szkła Krosno, która szybko objęła prowadzenie. Wisła Chemart Kraków nie zamierzała jednak tak tego zostawiać i czym prędzej ruszyła do odrabiania strat. Przyjezdni trzymali rękę na pulsie, a przede wszystkim robili swoje i po pierwszej kwarcie wygrywali 26-16.
 
Podbudowani podopieczni Marcina Radomskiego nie zatrzymywali się i po krótkiej przerwie włączyli piąty bieg. Gospodarze nie mieli zbyt wiele do powiedzenia, choć starali się te straty zmniejszać. Krośnianie szli jednak jak walec i po drugiej kwarcie przewaga podkarpackiej ekipy wynosiła aż 25 punktów.
 
Wisła nie miała już nic do stracenia i po zmianie stron próbowała skrócić dystans. To się udało, jednak nadal balast punktowy był bardzo duży i trudno było miejscowym odrobić straty. Ostatnia kwarta była już w zasadzie formalnością i w niej Miasto Szkła trzymało bezpieczną przewagę nad zespołem z Krakowa, ostatecznie wygrywając 89-75.
 
Wisła Chemart Kraków - Miasto Szkła Krosno 75-89 (16-26, 13-28, 21-12, 23-23)
 
Wisła Chemart Kraków: Kozyra 0, Gorgoń 5, Rajewicz 17, Wojciechowski 5, Żaczek 2, Włodarczyk 3, Chrabota 13, Czyż 9, Krakowiak 4, Maj 6, Zgłobicki 5, Bogdanowicz 6
 
Miasto Szkła Krosno: Szczypiński 13, Oczkowicz 10, Ciesielski 8, Czujkowski 22, Krzywdziński 18, Łączyński 0, Ciechociński 3, Konopatzki 5, Walciszewski 0, Wieloch 10
 
Sędziowali: Krzysztof Krajewski, Mirosław Wysocki, Sylwester Adamski
 
Komisarz: Jerzy Morawiec

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij