https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-03-28 12:23:00

Kadra Izolatora Boguchwała na rundę wiosenną sezonu 2020/21

Tak prezentuje się kadra Izolatora Boguchwała na rundę wiosenną w 4 lidze podkarpackiej (fot. Robert Skalski)
Tak prezentuje się kadra Izolatora Boguchwała na rundę wiosenną w 4 lidze podkarpackiej (fot. Robert Skalski)
Zobaczcie jak prezentuje się kadra Izolatora Boguchwała na rundę wiosenną sezonu 2020/21 w grupie mistrzowskiej 4 ligi podkarpackiej. Podopieczni Bartosza Zołotara będą chcieli realnie powaczyć o awans do 3 ligi gr. IV. 
 
Start piłkarskiej wiosny w 4 lidze podkarpackiej niestety został opóźniony przez sytuacje epidemiologiczną w kraju. Wszyscy liczą, że ta ruszy jednak niebawem i będzie można znów cieszyć się meczami. Wiele zespołów jeszcze kompletuje kadry, jednak są drużyny, które karty już odkryły. W tym gronie jest Izolator Boguchwała, który wiosną z pewnością będzie chciał realnie się włączyć do walki o awans do 3 ligi gr. IV. Jakie zaszły zmiany w ekipie "biało-zielonych"?
 
Zimowy okres przygotowawczy ekipy dowodzonej przez Bartosza Zołotara teoretycznie się zakończył, jednak zespół gra jeszcze sparingi, by być w gazie przed startem ligi. Oprócz sparigów, były także wzmocnienia. Do popularnej "Izolacji" dołączyli Przemysław Nalepka z Igloopolu Dębica, Patryk Drzymała z Sokoła Nisko, Mikołaj Kula ze Stali Rzeszów, Mateusz Kasprzyk z Bocheńskiego KS-u, Radosław Bąk z Rakowa Częstochowa oraz Georgelas Lukanzu z Escoli Varsovia.
 
Drużyna nie ustrzegła się jednak ubytków. Wiosną przy Technicznej 1 nie zobaczymy już Michała Szularza, ktory został wypożyczony do Piasta Tuczempy. Ponadto Patryk Wiącek wiosną będzie występował w Jedności Niechobrz, która rywalizuje w rzeszowskiej okręgówce. Nie jest natomiast znana przyszłość Simona Mazura.
 
Kadra Izolatora Boguchwała na rundę wiosenną sezonu 2020/21:
 
Bramkarze: Patryk Drzymała, Dawid Ziobro
 
Obrońcy: Michał Bogacz, Michał Cach, Aleksander Gajdek, Mateusz Kasprzyk, Georgelas Lukanzu, Mikołaj Kula, Radosław Łeń, Krystian Wilk, Michał Worosz
 
Pomocnicy: Radosław Bąk, Piotr Buda, Eryk Ciemierkiewicz, Michał Daniel, Marcin Dobrzański, Owen Edosomwan, Konrad Kowal, Kacper Penar
 
Napastnicy: Marcin Dudek, Przemysław Nalepka
 
Sztab szkoleniowy: Bartosz Zołotar (trener) Michał Bogacz (II trener) Robert Mazur (trener bramkarzy) Krzysztof Gubernat (kierownik drużyny) Konrad Kustra (fizjoterapeuta)
 
 
Ruchy kadrowe Izolatora Boguchwała (Zima 2021)
 
Przyszli: Przemysław Nalepka (Igloopol Dębica), Patryk Drzymała (Sokół Nisko), Mikołaj Kula (Stal Rzeszów, Mateusz Kasprzyk (Bocheński KS), Radosław Bąk (Raków Częstochowa), Georgelas Lukanzu (Escola Varsovia),
 
Odeszli: Michał Szularz (Piast Tuczempy), Simon Mazur (?), Patryk Wiącek (Jedność Niechobrz)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Marilyn Manson 2021-03-28 23:47:51 1 0

Oby się udało...zagrać

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij