https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-16 09:28:00

Leszek Ojrzyński: Nie można gorzej przegrać meczu, jak to my dzisiaj zrobiliśmy

Leszek Ojrzyński podsumował poniedziałkowy mecz PGE Stali Mielec z Górnikiem Zabrze (fot. PGE Stal Mielec)
Leszek Ojrzyński podsumował poniedziałkowy mecz PGE Stali Mielec z Górnikiem Zabrze (fot. PGE Stal Mielec)
PGE Stal Mielec w poniedziałkowym meczu 17. kolejki PKO Ekstraklasy przegrała z Górnikiem Zabrze. "Biało-niebiescy" gola stracili w niemal ostatniej minucie i na Podkarpacie wrócili z pustymi rękami. Zobaczcie jak to spotkanie ocenił Leszek Ojrzyński.
 
-Nie można gorzej przegrać meczu, jak to my dzisiaj zrobiliśmy, bo dostaliśmy bramkę, która zabrała nam jeden punkt i nawet nie wywozimy z tego terenu remisu. W ostatniej akcji meczu dostaliśmy bramkę i nie mieliśmy nawet szans, żeby odrobić tą stratę. To są najgorsze mecze dla zawodników i trenerów, tego dziś doświadczamy. Dzień się jeszcze nie kończy i to jeszcze będzie u nas w głowie, ale liga też się nie kończy na całe szczęście, bo jesteśmy na ostatnim miejscu - powiedział Leszek Ojrzyński po meczu z Górnikiem Zabrze.
 
-Mamy jeszcze trochę spotkań przed sobą i trzeba z optymizmem patrzeć, trzeba wyciągnąć wnioski, bo w pierwszej połowie powinniśmy prowadzić większą ilością bramek, a nie jedną, jak to się właśnie zdarzyło. W drugiej połowie popełniliśmy błąd taktyczny przy stałym fragmencie gry, bo mieliśmy trochę inaczej to zrobić. Tego nie zrobiliśmy i daliśmy wiatr drużynie gospodarzy. Były oczwiście inne sytuacje, też po stałych fragmentach, gdzie jakimś cudem ta piłka nie wpadła, nie zatrzepotała w naszej siatce, a powinna. Będziemy sobie to wszystko analizować i gratulacje dla Górnika - stwierdził opiekun PGE Stali Mielec.
 
-Ciężki dzień dzisiaj doświadczyliśmy, bo tak jak wspomniałem, to jest bardzo trudne, ale musimy to przekuć i musimy wzmocnić się jeszcze bardziej. Jest takie powiedzenie, co cię nie zabije, to cię wzmocni. My żyjemy i mamy jeszcze szansę na zdobywanie punktów i musimy się za to wziąć. Zobaczymy w ogólnym rozrachunku, jak to będzie wyglądało w kolejnych meczach i będziemy mądrzejsi, czy dał nam ten mecz tego kopa, czy wzmocnił nas, czy gdzieś nas docisnął - dodał.
 
-Wszystko będziemy robić, aby to był dla nas kop. Chłopakom powiedzieliśmy, że trzeba walczyć dalej i starać się, a takie błędy, które popełnialiśmy dziś w drugiej połowie, żeby się nie powtórzyły, bo wtedy drużyna przeciwna ma większe szanse żeby nas ograć - zakończył.
 
Pełny zapis pomeczowej konferencji prasowej dostępny jest poniżej.
 
 

Wyniki meczów 17. kolejki:

 

Tabela PKO Ekstraklasy:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Duma Podkarpacia Resovia 2021-02-16 13:42:13 0 3

Jedyna dumą na Podkarpaciu to najstarsza królowa Resovia!!! Mielcoki

Na poczatek 2021-02-16 14:14:22 2 2

Na Podkarpaciu tylko Stalówka!

1908 2021-02-16 17:09:22 0 3

Na Podkarpaciu tylko WISŁOKA!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij