https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2021-02-16 11:14:11

W środę pogrzeb Ferdynanda Kanasa

W niedzielę zmarł Ferdynand Kanas, były szkoleniowiec między innymi Resovii. Klub z ul. Wyspiańskiego 22 poinformował, że uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 17 lutego o godz. 11:30.
 
W niedzielę doszły do nas smutne informacje, że nie żyje Ferdynand Kanas. Były opiekun Resovii miał 79 lat. Dziś "Pasiaki" poinformowały, że uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę 17 lutego o godz. 11:30 na Cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie.
 
Kanas w przeszłości był zawodnikiem oraz szkoleniowcem Resovii. Po raz ostatnie ekipę z ul. Wyspiańskiego 22 prowadził w sezonie 2004/05. Ponadto był trenerem Stali Rzeszów, Sokoła Sokołów Małopolski, Lechii Sędziszów Małopolski, Łady Biłgoraj oraz Victorii Jaworzno.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Antypejsovia 2021-02-16 23:23:58 3 3

Panie Ferdynandzie, życzę Panu wiecznego spoczynku, a Pańskiej Rodzinie wytrwałości w tym bardzo trudnym czasie. Bardzo doceniam i szanuję każdą osobę ponad podziałami, która pracowała w barwach Dumy Rzeszowa Stali ZKS. Ponadto odcinam się od powyższych pustych, żenujących, zawistnych i nie mających nic wspólnego ze sportem komentarzy. Bardzo mi przykro, że nawet w obliczu ludzkiej tragedii znajdą się "ludzie", którzy wykorzystują to do publicznej manifestacji sportowych (w tym wypadku antysportowych) uczuć. Naprawdę to jest słabe i wyrażam pełną dezaprobatę dla tego typu zachowań. Drodzy resoviacy, nawet śmierć człowieka, która powinna łączyć, was ciągle dzieli. Bardzo to płytkie i wręcz żałosne. Uszanujcie pamięć zmarłego i odpuście sobie kibolskie wywody z szacunku do zmarłego. Panie Ferdynandzie, raz jeszcze moje i całej Stalowskiej społeczności kondolencje dla Pana rodziny i najbliższych.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij