https://www.dikyspray.pl/


2021-02-16 13:43:00

Artur Balicki wiosną nie zagra w Garbarni Kraków! Umowa wypożyczenia została rozwiązana

Artur Balicki wiosną nie będzie występował w Garbarni Kraków (fot. Kacper Ząber/Garbarnia Kraków)
Artur Balicki wiosną nie będzie występował w Garbarni Kraków (fot. Kacper Ząber/Garbarnia Kraków)
Artur Balicki w rundzie wiosennej nie będzie występował w Garbarni Kraków. Jak informuje oficjalny serwis klubu, umowa wypożyczenia z Wisły Kraków została rozwiązana.
 
Artur Balicki w rundzie wiosennej nie będzie występował w Garbarni Kraków. Jak informuje oficjalny serwis klubu, umowa wypożyczenia z Wisły Kraków została rozwiązana. To nie koniec, rozwiązany został także kontrakt napastnika z ekipą "Białej Gwiazdy".
 
21-latek jesienią rozegrał cztery mecze na szczeblu drugiej ligi, a ponadto dołożył jedno spotkanie w Fortuna Pucharze Polski. Piłkarz jest wychowankiem Widoku Lublin, a ponadto był także związany z Ruchem Chorzów oraz Pogonią Siedlce.
 

Umowa transferu czasowego Artura Balickiego pomiędzy RKS Garbarnia, a Wisłą Kraków została rozwiązana. Zawodnik nie będzie dłużej reprezentował brązowo-białych barw.

Opublikowany przez RKS Garbarnia Kraków Poniedziałek, 15 lutego 2021

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij