http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2021-02-16 12:32:20

Dziś mecze Ligi Mistrzów. Odbierz zakład bez ryzyka 210 PLN

Już dziś mecze 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów. Sprawdź  kursy i ofertę Fortuny na zbliżającą się kolejkę. Na nowych graczy czeka niespodzianka - darmowy zakład 210 zł oraz 20 zł bez depozytu. Ale to nie wszystko!

Rozgrywki 1/8 finału Ligi Mistrzów już dziś. Jeżeli nie masz jeszcze konta w Fortunie warto założyć je właśnie teraz. Dlaczego? Wyjaśniamy poniżej.
 
Dziś rozegrane zostaną dwa spotkania piłkarskiej Ligi Mistrzów. FC Barcelona zmierzy się u siebie z PSG, a RB Lipsk podejmować będzie Liverpool FC.
 
Jakie wyniki obstawilibyście w tych spotkaniach? Zobaczcie kursy i nasz kupon.
 
 

Promocje dla nowych graczy

Już teraz, korzystając z kodu BONUS210, możesz odebrać freebet w wysokości 210 zł. Oznacza to, że Twój pierwszy zakład będzie zakładem bez ryzyka. W przypadku przegranej - pieniądze wrócą na Twoje konto. Możesz w ten sposób otrzymać zwrot aż do 210 zł.
 
Co zrobić, by otrzymać freebet? Wystarczy podczas rejestracji wpisać w polu kod promocyjny tekst "BONUS210". Zrób to już teraz klikając tutaj i odbierz zakład bez ryzyka w wysokość 210 PLN.
 
To jednak nie koniec niespodzianek od Fortuny. Jeżeli zdecydujesz się zarejestrować - otrzymasz darmowe 20 zł, które będziesz mógł wykorzystać na grę. Bez żadnych wpłat. Jeżeli jednak zdecydujesz się na wpłatę - czeka kolejna niespodzianka. Oprócz wspomnianego wyżej zakładu bez ryzyka - otrzymasz 100% więcej niż wpłaciłeś. Aż do 2000 zł

Aż trzy bonusy w Fortunie - łącznie 2230 zł!

 
Pełny regulamin bonusu powitalnego Fortuny znajdziecie tutaj - jedno jest pewne, warto skorzystać chociażby z darmowych 20 zł, które przysługują już za samo założenie konta i potwierdzenie rejestracji. Biorąc również pod uwagę fakt, że pierwszy zakład jest darmowy - można wpłacić nic nie ryzykując.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij