https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-02-16 17:56:00

Arkadiusz Najemski oraz Dawid Pakulski nowymi zawodnikami Motoru Lublin

Dwóch ciekawych zawodników wiosną zagra w Motorze Lublin (fot. Motor Lublin)
Dwóch ciekawych zawodników wiosną zagra w Motorze Lublin (fot. Motor Lublin)
Arkadiusz Najemski oraz Dawid Pakulski wiosną zagrają w drugoligowym Motorze Lublin. Pierwszy w minionej rundzie grał w GKS-ie Bełchatów, zaś drugi w Zagłębiu Lubin.
 
Arkadiusz Najemski oraz Dawid Pakulski wiosną zagrają w drugoligowym Motorze Lublin. Pierwszy w minionej rundzie grał w GKS-ie Bełchatów, zaś drugi w Zagłębiu Lubin. Najemski to obrońca i ma 25 lat, a jesienią rozegrał dziewięć spotkań w Fortuna 1 lidze oraz jedno w Fortuna Pucharze Polski. Do Motoru trafił na zasadzie transferu definitywnego.
 
Pakulski zaś ma 22 lata i występuje na pozycji pomocnika, a w rundzie jesiennej zanotował jeden mecz w PKO Ekstralasie. Zawodnik do ekipy z Lublina został wypożyczony na pół roku. Najemski jest wychowankiem Legii Warszawa. Kolejnym klubem w jego karierze było Zagłębie Sosnowiec, a ponadto występował także w Wigrach Suwałki.
 
Jeśli chodzi o Pakulskiego, to ten pierwsze kroki stawiał w Górniku Wałbrzych, a do "Miedziowych" trafił przed sezonem 2011/12. Pomocnik na boiskach piłkarskiej elity rozegrał dotychczas 28 spotkań oraz zdobył dwa gole.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-02-17 15:57:13 0 2

Widzę traktowanie zawodników w tym śmiesznym klubie się nie zmieniło

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij