http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2021-02-16 11:28:52

Są dokładne terminarze 4 ligi podkarpackiej: grupa mistrzowska i spadkowa (runda wiosenna, sezon 2020/2021)

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej przedstawił dokładny terminarz rozgrywek 4 ligi podkarpackiej rundy wiosennej w sezonie 2020/2021 - zarówno dla grupy mistrzowskiej, jak i spadkowej.
 
Piłkarze 4 ligi podkarpackiej w sezonie 2020/2021 na boiska wrócą w weekend 27/28 marca. Właśnie wtedy zaplanowano mecze 1. kolejki zarówno w grupie mistrzowskiej, jak i spadkowej.
 
Znamy już dokładne godziny rozegrania poszczególnych spotkań. Zobaczcie pełne terminarze.

4 liga podkarpacka - grupa spadkowa (runda wiosenna sezonu 2020/2021):

Kolejka 1 w dniach 27/28-03-2021
1    Resovia II - Stal II Mielec (2021-03-27, godz. 15:00)       
2    Start Pruchnik - Polonia Przemyśl (2021-03-28, godz. 14:00)       
3    Lechia Sędziszów Młp. - KS Legion Pilzno (2021-03-27, godz. 15:00)       
4    Sokół Kolbuszowa Dolna - Stal II Stalowa Wola (2021-03-27, godz. 15:00)   
5    Ekoball Stal Sanok - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska (2021-03-27, godz. 14:00)
6    Czarni Jasło - Sokół Nisko (2021-03-27, godz. 20:00)       
7    Orzeł Przeworsk - Błękitni Ropczyce (2021-03-27, godz. 15:00)       

Kolejka 2 w dniach 03-04-2021
8    Orzeł Przeworsk - Resovia II (2021-04-03, godz. 12:00)       
9    Błękitni Ropczyce - Czarni Jasło (2021-04-03, godz. 16:00)       
10    Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Sokół Nisko (2021-04-03, godz. 12:00)   
11    Stal II Stalowa Wola - Ekoball Stal Sanok (2021-04-03, godz. 16:00)       
12    Lechia Sędziszów Młp. - Sokół Kolbuszowa Dolna (2021-04-03, godz. 16:00)   
13    KS Legion Pilzno - Start Pruchnik (2021-04-03, godz. 15:00)       
14    Polonia Przemyśl - Stal II Mielec (2021-04-03, godz. 16:00)       

Kolejka 3 w dniach 10/11-04-2021
15    Resovia II - Polonia Przemyśl (2021-04-10, godz. 16:00)       
16    Stal II Mielec - KS Legion Pilzno (2021-04-10, godz. 16:00)       
17    Sokół Kolbuszowa Dolna - Start Pruchnik (2021-04-10, godz. 16:00)       
18    Lechia Sędziszów Młp. - Ekoball Stal Sanok (2021-04-10, godz. 16:00)       
19    Sokół Nisko - Stal II Stalowa Wola (2021-04-10, godz. 16:00)       
20    Błękitni Ropczyce - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska (2021-04-10, godz. 16:00)
21    Orzeł Przeworsk - Czarni Jasło (2021-04-10, godz. 15:00)       

Kolejka 4 w dniach 17/18-04-2021
22    Czarni Jasło - Resovia II (2021-04-17, godz. 16:00)       
23    Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Orzeł Przeworsk (2021-04-17, godz. 16:30)       
24    Stal II Stalowa Wola - Błękitni Ropczyce (2021-04-17, godz. 16:00)       
25    Sokół Nisko - Lechia Sędziszów Młp. (2021-04-17, godz. 16:00)       
26    Ekoball Stal Sanok - Start Pruchnik (2021-04-17, godz. 16:00)       
27    Stal II Mielec - Sokół Kolbuszowa Dolna (2021-04-17, godz. 16:00)       
28    Polonia Przemyśl - KS Legion Pilzno (2021-04-17, godz. 16:00)       

Kolejka 5 w dniach 24/25-04-2021
29    KS Legion Pilzno - Resovia II (2021-04-24, godz. 16:00)       
30    Sokół Kolbuszowa Dolna - Polonia Przemyśl (2021-04-24, godz. 16:00)       
31    Stal II Mielec - Ekoball Stal Sanok (2021-04-24, godz. 16:00)       
32    Start Pruchnik - Sokół Nisko (2021-04-25, godz. 16:00)       
33    Lechia Sędziszów Młp. - Błękitni Ropczyce (2021-04-24, godz. 16:00)       
34    Orzeł Przeworsk - Stal II Stalowa Wola (2021-04-24, godz. 16:00)   
35    Czarni Jasło - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska (2021-04-24, godz. 16:00)       

Kolejka 6 w dniach 01/02-05-2021
36    Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Resovia II (2021-05-01, godz. 16:30)       
37    Czarni Jasło - Stal II Stalowa Wola (2021-05-01, godz. 16:30       
38    Lechia Sędziszów Młp. - Orzeł Przeworsk (2021-05-01, godz. 16:00)       
39    Błękitni Ropczyce - Start Pruchnik (2021-05-01, godz. 16:00)       
40    Sokół Nisko - Stal II Mielec (2021-05-01, godz. 16:00)       
41    Polonia Przemyśl - Ekoball Stal Sanok (2021-05-01, godz. 16:00)       
42    KS Legion Pilzno - Sokół Kolbuszowa Dolna (2021-05-01, godz. 16:00)       

Kolejka 7 w dniach 08/09-05-2021
43    Sokół Kolbuszowa Dolna - Resovia II (2021-05-08, godz. 16:00)       
44    Ekoball Stal Sanok - KS Legion Pilzno (2021-05-08, godz. 17:00)       
45    Sokół Nisko - Polonia Przemyśl (2021-05-08, godz. 16:00)       
46    Stal II Mielec - Błękitni Ropczyce (2021-05-08, godz. 16:00)       
47    Start Pruchnik - Orzeł Przeworsk (2021-05-09, godz. 16:00)       
48    Lechia Sędziszów Młp. - Czarni Jasło (2021-05-08, godz. 16:00)       
49    Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Stal II Stalowa Wola (2021-05-08, godz. 16:30)       

Kolejka 8 w dniach 15/16-05-2021
50    Resovia II - Stal II Stalowa Wola (2021-05-15, godz. 16:00)       
51    Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Lechia Sędziszów Młp. (2021-05-15, godz. 16:30)
52    Czarni Jasło - Start Pruchnik (2021-05-15, godz. 17:00)       
53    Stal II Mielec - Orzeł Przeworsk (2021-05-15, godz. 16:00)       
54    Błękitni Ropczyce - Polonia Przemyśl (2021-05-15, godz. 16:00)       
55    KS Legion Pilzno - Sokół Nisko (2021-05-15, godz. 17:00)       
56    Ekoball Stal Sanok - Sokół Kolbuszowa Dolna (2021-05-15, godz. 17:00)       

Kolejka 9 w dniach 22/23-05-2021
57    Resovia II - Ekoball Stal Sanok (2021-05-22, godz. 16:00)       
58    Sokół Kolbuszowa Dolna - Sokół Nisko (2021-05-22, godz. 16:00)       
59    KS Legion Pilzno - Błękitni Ropczyce (2021-05-23, godz. 17:00)       
60    Orzeł Przeworsk - Polonia Przemyśl (2021-05-22, godz. 17:00)       
61    Stal II Mielec - Czarni Jasło (2021-05-22, godz. 16:00)       
62    Start Pruchnik - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska (2021-05-23, godz. 17:00)   
63    Stal II Stalowa Wola - Lechia Sędziszów Młp. (2021-05-22, godz. 16:00)       

Kolejka 10 w dniach 29/30-05-2021
64    Resovia II - Lechia Sędziszów Młp. (2021-05-29, godz. 16:00)       
65    Start Pruchnik - Stal II Stalowa Wola (2021-05-29, godz. 17:00)       
66    Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Stal II Mielec (2021-05-29, godz. 16:30)   
67    Czarni Jasło - Polonia Przemyśl (2021-05-29, godz. 17:00)       
68    Orzeł Przeworsk - KS Legion Pilzno (2021-05-29, godz. 17:00)       
69    Błękitni Ropczyce - Sokół Kolbuszowa Dolna (2021-05-29, godz. 16:00)       
70    Sokół Nisko - Ekoball Stal Sanok (2021-05-29, godz. 16:00)       

Kolejka 11 w dniach 05/06-06-2021
71    Sokół Nisko - Resovia II (2021-06-05, godz. 16:00)       
72    Ekoball Stal Sanok - Błękitni Ropczyce (2021-06-05, godz. 17:00)       
73    Sokół Kolbuszowa Dolna - Orzeł Przeworsk (2021-06-05, godz. 16:00)       
74    KS Legion Pilzno - Czarni Jasło (2021-06-05, godz. 17:00)       
75    Partyzant MAL-BUD1 Targowiska - Polonia Przemyśl (2021-06-05, godz. 16:30)
76    Stal II Stalowa Wola - Stal II Mielec (2021-06-05, godz. 16:00)       
77    Lechia Sędziszów Młp. - Start Pruchnik (2021-06-05, godz. 16:00)       

Kolejka 12 w dniu 13-06-2021 (kolejka obligatoryjna)
78    Start Pruchnik - Resovia II (2021-06-13, godz. 17:00)       
79    Stal II Mielec - Lechia Sędziszów Młp. (2021-06-13, godz. 17:00)       
80    Polonia Przemyśl - Stal II Stalowa Wola (2021-06-13, godz. 17:00)       
81    KS Legion Pilzno - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska (2021-06-13, godz. 17:00)
82    Czarni Jasło - Sokół Kolbuszowa Dolna (2021-06-13, godz. 17:00)       
83    Ekoball Stal Sanok - Orzeł Przeworsk (2021-06-13, godz. 17:00)       
84    Błękitni Ropczyce - Sokół Nisko (2021-06-13, godz. 17:00)       

Kolejka 13 w dniu 20-06-2021 (kolejka obligatoryjna)

85    Błękitni Ropczyce - Resovia II (2021-06-20, godz. 17:00)       
86    Orzeł Przeworsk - Sokół Nisko (2021-06-20, godz. 17:00)       
87    Ekoball Stal Sanok - Czarni Jasło (2021-06-20, godz. 17:00)       
88    Sokół Kolbuszowa Dolna - Partyzant MAL-BUD1 Targowiska (2021-06-20, godz. 17:00)
89    Stal II Stalowa Wola - KS Legion Pilzno (2021-06-20, godz. 17:00)       
90    Polonia Przemyśl - Lechia Sędziszów Młp. (2021-06-20, godz. 17:00)       
91    Start Pruchnik - Stal II Mielec (2021-06-20, godz. 17:00)       
 

4 liga podkarpacka - grupa mistrzowska (runda wiosenna sezonu 2020/2021):

Kolejka 1 w dniach 27/28-03-2021
1    Igloopol Dębica - Korona Rzeszów (27.03, godz. 15:00)
2    Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa (27.03, godz. 15:00)
3    Głogovia Głogów Młp. - Karpaty Krosno (27.03, godz. 15:00)
4    JKS Jarosław - Izolator Boguchwała (27.03, godz. 15:00

Kolejka 2 w dniach 03-04-2021
5    Korona Rzeszów - Izolator Boguchwała (03.04, godz. 16:00)
6    Karpaty Krosno - JKS Jarosław (03.04, godz. 11:00)
7    Wisłok Wiśniowa - Głogovia Głogów Młp. (03.04, godz. 14:00)
8    Igloopol Dębica - Piast Tuczempy (03.04, godz. 16:00)

Kolejka 3 w dniach 10/11-04-2021
9    Piast Tuczempy - Korona Rzeszów (10.04, godz. 16:00)
10    Głogovia Głogów Młp. - Igloopol Dębica (10.04, godz. 16:00)
11    JKS Jarosław - Wisłok Wiśniowa (10.04, godz. 16:00)
12    Izolator Boguchwała - Karpaty Krosno (10.04, godz. 11:00)

Kolejka 4 w dniach 17/18-04-2021
13    Korona Rzeszów - Karpaty Krosno (17.04, godz. 16:00)
14    Wisłok Wiśniowa - Izolator Boguchwała (18.04, godz. 15:00)
15    Igloopol Dębica - JKS Jarosław (17.04, godz. 16:00)
16    Piast Tuczempy - Głogovia Głogów Młp (17.04, godz. 16:00)

Kolejka 5 w dniach 24/25-04-2021
17    Głogovia Głogów Młp. - Korona Rzeszów (24.04, godz. 16.00)   
18    JKS Jarosław - Piast Tuczempy (24.04, godz. 16.00)
19    Izolator Boguchwała - Igloopol Dębica (24.04, godz. 15:00)
20    Karpaty Krosno - Wisłok Wiśniowa (24.04, godz. 16.00)

Kolejka 6 w dniach 01/02-05-2021
21    Korona Rzeszów - Wisłok Wiśniowa (01.05, godz. 16:00)
22    Igloopol Dębica - Karpaty Krosno (01.05, godz. 16:00)
23    Piast Tuczempy - Izolator Boguchwała (01.05, godz. 17:00)
24    Głogovia Głogów Młp. - JKS Jarosław (01.05, godz. 16:00)

Kolejka 7 w dniach 08/09-05-2021
25    JKS Jarosław - Korona Rzeszów (08.05, godz. 16.00)
26    Izolator Boguchwała - Głogovia Głogów Młp. (08.05, godz. 17:00)
27    Karpaty Krosno - Piast Tuczempy (08.05, godz. 16.00)
28    Wisłok Wiśniowa - Igloopol Dębica (09.05, godz. 16:00)

Kolejka 8 w dniach 15/16-05-2021
29    Korona Rzeszów - Igloopol Dębica (15.05, godz. 16.00)
30    Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy (16.05, godz. 17:00)
31    Karpaty Krosno - Głogovia Głogów Młp (15.05, godz. 17.00)
32    Izolator Boguchwała - JKS Jarosław (15.05, godz. 17:00)

Kolejka 9 w dniach 22/23-05-2021
33    Izolator Boguchwała - Korona Rzeszów (22.05, godz. 17:00)
34    JKS Jarosław - Karpaty Krosno (22.05, godz. 16:00)
35    Głogovia Głogów Młp. - Wisłok Wiśniowa (22.05, godz. 16:00)
36    Piast Tuczempy - Igloopol Dębica (22.05, godz. 17:00)

Kolejka 10 w dniach 29/30-05-2021
37    Korona Rzeszów - Piast Tuczempy (29.05, godz. 16.00)
38    Igloopol Dębica - Głogovia Głogów Młp. (29.05, godz. 16.00)
39    Wisłok Wiśniowa - JKS Jarosław (30.05, godz. 17:00)
40    Karpaty Krosno - Izolator Boguchwała (29.05, godz. 17.00)

Kolejka 11 w dniach 05/06-06-2021
41    Karpaty Krosno - Korona Rzeszów (05.06, godz. 17.00)
42    Izolator Boguchwała - Wisłok Wiśniowa (05.06, godz. 11:00)
43    JKS Jarosław - Igloopol Dębica (05.06, godz. 16.00)
44    Głogovia Głogów Młp. - Piast Tuczempy (05.06, godz. 16.00)

Kolejka 12 w dniu 09-06-2021
45    Korona Rzeszów - Głogovia Głogów Młp. (09.06, godz. 17:00)
46    Piast Tuczempy - JKS Jarosław (09.06, godz. 17:00)
47    Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała (09.06, godz. 17:00)
48    Wisłok Wiśniowa - Karpaty Krosno (09.06, godz. 17:00)

Kolejka 13 w dniu 12-06-2021 (kolejka obligatoryjna)
49    Wisłok Wiśniowa - Korona Rzeszów (12.06, godz. 17:00)
50    Karpaty Krosno - Igloopol Dębica (12.06, godz. 17:00)
51    Izolator Boguchwała - Piast Tuczempy (12.06, godz. 17:00)
52    JKS Jarosław - Głogovia Głogów Młp. (12.06, godz. 17:00)

Kolejka 14 w dniu 19-06-2021 (kolejka obligatoryjna)
53    Korona Rzeszów - JKS Jarosław (19.06, godz. 17:00)
54    Głogovia Głogów Młp. - Izolator Boguchwała (19.06, godz. 17:00)
55    Piast Tuczempy - Karpaty Krosno (19.06, godz. 17:00)
56    Igloopol Dębica - Wisłok Wiśniowa (19.06, godz. 17:00)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

tak będzie 2021-02-16 12:37:55 1 1

W związku z kolejnym atakiem wirusa runda wiosenna zostaje zawieszona. Awanse i spadki według stanu na koniec rundy jesiennej.

Autor nieznany 2021-02-16 13:41:28 2 1

To samo zrobić w okręgowej. Przecież to jest chore. 20 drużyn, 19 meczów, kto za to wszystko będzie płacił jak dotacje z miast i gmin są coraz niższe???!!!

~anonim 2021-02-16 17:21:16 2 1

bzdury będą grać bez publiczności, gdzieś do maja,, potem stadiony zostaną otworzone

Antypejsovia 2021-02-18 01:34:05 0 0

W pierwszej kolejce będzie powtórka z jesieni i kolejny łomot 13:0.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij