https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-27 09:30:00

Łukasz Pokrywka z Hetmana Zamość podpisał umowę z Olimpią Elbląg!

Łukasz Pokrywka podpisał umowę z Olimpią Elbląg (fot. Olimpia Elbląg)
Łukasz Pokrywka podpisał umowę z Olimpią Elbląg (fot. Olimpia Elbląg)
Łukasz Pokrywka podpisał umowę z Olimpią Elbląg, która obowiązywać będzie od 1 lipca 2021 roku. 17-letni pomocnik jesienią występował w Hetmanie Zamość.
 
Łukasz Pokrywka podpisał dwuletnią umowę z Olimpią Elbląg, która będzie obowiązywać od 1 lipca 2021 roku. Kontrakt zawiera opcję przedłużenia o kolejne lata. 17-letni pomocnik ostatnio występował w trzecioligowym Hetmanie Zamość. Zawodnik w rundzie jesiennej rozegrał dziewiętnaście spotkań ligowych oraz zdobył jednego gola.
 
Piłkarz wychowankiem AMSPN Hetmana Zamość, w którym uchodzi za jednego z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia. Ponadto był także uczestnikiem Polish Soccer Skills. Młodzieżowiec nominalnie występuje na bokach pomocy, ale dzięki swoim warunkom fizycznym  oraz umiejętnościom dobrego przeglądu pola może z powodzeniem grać w roli ofensywnego pomocnika.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Antypejsovia 2021-01-27 10:23:23 0 0

Od kiedy Elbląg i Zamość leżą w województwie podkarpackim?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij