2021-01-27 15:30:00

Sparing: Radomiak Radom - Motor Lublin 3-3

Motor Lublin zremisował z Radomiakiem Radom w meczu sparingowym (fot. Motor Lublin)
Motor Lublin zmierzył się dziś z Radomiakiem Radom w meczu towarzyskim. Spotkanie zakończyło się remisem 3-3.

Motor Lublin rozegrał dziś kolejny sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej w 2 lidze. Podopieczni Marka Saganowskiego zremisowali z Radomiakiem Radom. Wynik spotkania w 14. minucie otworzył Leandro, a po chwili podwyższył Meik Karwot. Żółto-biało-niebiescy niedługo po tym złapali kontakt, a na listę strzelców wpisał się Krzysztof Ropski.

Lublinianie tuż przed przerwą, a konkretnie w 41. minucie, doprowadzili do wyrównania, a do siatki trafił Szymon Rak. Kolejne gole w tym meczu padły po zmianie stron. Biało-zieloni prowadzenie objęli niespełna kwadrans od rozpoczęcia drugiej odsłony, za sprawą Mateusza Radeckiego. Wynik dzisiejszego sparingu ustalił Adam Nowak w samej końcówce.

3-3 Adam Nowak (90)

Radomiak Radom: Mateusz Kochalski - Damian Jakubik, Mateusz Bodzioch, Maciej Świdzikowski, Mamadu Candé - Leândro, Michał Kaput, Meik Karwot, Mateusz Radecki, Miłosz Kozak - Dominik Sokół oraz Kacper Pankowski, Dominik Banach, Dominik Stępień

Motor Lublin: Sebastian Madejski - Marcin Michota, Ariel Wawszczyk, Rafał Grodzicki, Paweł Moskwik, Filip Wójcik, Kamil Kumoch, Sławomir Duda, Piotr Darmochwał, Szymon Rak, Krzysztof Ropski oraz Seweryn Kiełpin, Michał Król, Dariusz Łukasik, Maksymilian Cichocki, zawodnik testowany, Dominik Kunca, Bartosz Janiszek, Adam Nowak), Leszek Jagodziński, Daniel Świderski