2021-01-27 20:08:00

Sparing: Stal Stalowa Wola - Wólczanka Wólka Pełkińska 4-1

Stal Stalowa Wola pokonała Wólczankę Wólka Pełkińska w meczu towarzyskim (fot. Radosław Kuśmierz)
Stal Stalowa Wola pokonała dziś w meczu towarzyskim Wólczankę Wólka Pełkińska, ligowego rywala. Do przerwy prowadzili goście, jednak po zmianie stron to "zielono-czarni" odrobili straty z nawiązką.

Stal Stalowa Wola rozegrała dziś sparing z Wólczanką Wólka Pełkińska. Skład ekipy dowodzonej przez Jaromira Wieprzęcia, zdecydowaną większość stanowili zawodnicy testowani. Marcin Wołowiec także przyglądał się wielu nowym twarzom. Do przerwy wygrywała ekipa gości z Wólki Pełkińskiej, a gola zdobył Kamil Bała.

Po zmianie stron, "Stalówka" odwróciła kartę na swoją korzyść i odrobiła straty z nawiązką, zdobywając cztery gole. Do wyrównania w 53. minucie doprowadził zawodnik testowany. Dla "zielono-czarnych" strzelali tego dnia piłkarze którzy są sprawdzani pod kątem wiosennych występów przy Hutniczej 10A. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-1.

Stal Stalowa Wola - Wólczanka Wólka Pełkińska 4-1 (0-1)

0-1 Kamil Bała (38)
1-1 Zawodnik testowany (53-rzut karny)
2-1 Zawodnik testowany (82)
3-1 Zawodnik testowany (84)
4-1 Bramka samobójcza (86)

Stal Stalowa Wola: Siudak – Jarosz, Zięba, Jopek, Szifer, Wojtak, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany oraz Korziewicz, Stępniowski, Hudzik, Lebioda, Tłuczek, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany.

Wólczanka Wólka Pełkińska: Zawodnik testowany - Peda, Wrona, Gul, Łazarz - Dusiło, Galara, Podstolak, Bała - Pietluch, Durda oraz Kubik, Wach, Zawodnik testowany, Pawłowski, Michalski, Zawodnik testowany, Baran, Zawodnik testowany, Zawodnik testowany