https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-27 12:43:00

FOTOGALERIA: San-Pajda Jarosław - Asorta Płomień Sosnowiec 2-3 [ZDJĘCIA]

Fotogaleria zdjęć z meczu 15. kolejki 1 ligi siatkówki kobiet pomiędzy San-Pajda Jarosław a Asorta Płomień Sosnowień. Spotkanie zakończyło się wygraną przyjezdnych 3-2.
1/102 - San-Pajda Jarosław (żółto-czarne koszulki) w meczu 15. kolejki 1 ligi siatkówki kobiet mierzył się z Asorta Płomień Sosnowiec. Popularne "Biszkopty" przegrały w tie-breaku (fot. Patryk Górecki)
2/102 - San-Pajda Jarosław (żółto-czarne koszulki) w meczu 15. kolejki 1 ligi siatkówki kobiet mierzył się z Asorta Płomień Sosnowiec. Popularne "Biszkopty" przegrały w tie-breaku (fot. Patryk Górecki)
3/102 - San-Pajda Jarosław (żółto-czarne koszulki) w meczu 15. kolejki 1 ligi siatkówki kobiet mierzył się z Asorta Płomień Sosnowiec. Popularne "Biszkopty" przegrały w tie-breaku (fot. Patryk Górecki)
4/102 - San-Pajda Jarosław (żółto-czarne koszulki) w meczu 15. kolejki 1 ligi siatkówki kobiet mierzył się z Asorta Płomień Sosnowiec. Popularne "Biszkopty" przegrały w tie-breaku (fot. Patryk Górecki)

5/102 - San-Pajda Jarosław (żółto-czarne koszulki) w meczu 15. kolejki 1 ligi siatkówki kobiet mierzył się z Asorta Płomień Sosnowiec. Popularne "Biszkopty" przegrały w tie-breaku (fot. Patryk Górecki)
6/102 - San-Pajda Jarosław (żółto-czarne koszulki) w meczu 15. kolejki 1 ligi siatkówki kobiet mierzył się z Asorta Płomień Sosnowiec. Popularne "Biszkopty" przegrały w tie-breaku (fot. Patryk Górecki)
7/102 - San-Pajda Jarosław (żółto-czarne koszulki) w meczu 15. kolejki 1 ligi siatkówki kobiet mierzył się z Asorta Płomień Sosnowiec. Popularne "Biszkopty" przegrały w tie-breaku (fot. Patryk Górecki)
8/102 - San-Pajda Jarosław (żółto-czarne koszulki) w meczu 15. kolejki 1 ligi siatkówki kobiet mierzył się z Asorta Płomień Sosnowiec. Popularne "Biszkopty" przegrały w tie-breaku (fot. Patryk Górecki)
9/102 - San-Pajda Jarosław (żółto-czarne koszulki) w meczu 15. kolejki 1 ligi siatkówki kobiet mierzył się z Asorta Płomień Sosnowiec. Popularne "Biszkopty" przegrały w tie-breaku (fot. Patryk Górecki)
10/102 - San-Pajda Jarosław (żółto-czarne koszulki) w meczu 15. kolejki 1 ligi siatkówki kobiet mierzył się z Asorta Płomień Sosnowiec. Popularne "Biszkopty" przegrały w tie-breaku (fot. Patryk Górecki)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij