https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-12 14:20:00

Łukasz Laska: Gramy o pierwsze miejsce w klasie O Jarosław

fot.prywatne archiwum
fot.prywatne archiwum
Dziś rozmawialiśmy z Łukaszem Laską, byłym trenerem grup młodzieżowych Orła Przeworsk. W swoim piłkarskim CV ma różnież pracę w Piaście Tuczempy, JKS-ie Jarosław jako drugi trener oraz Zorzy Zarzecze. Aktuanie od lipca 2019 jest trenerem LKS-u Skołoszów. Zawodowo jest Dyrektorem Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zarzeczu.
 
Jak ocenia Pan rundę jesienną w wykonaniu swojej drużyny?
 
-Myślę, że można być zadowolonym z przebiegu całej rundy. Na pewno końcówka rundy jesiennej w naszym wykonaniu troszkę zniżyła ocenę, jednak oceniając całokształt jak najbardziej duży plus należy się moim zawodnikom.

Czy ma Pan już zaplanowany okres zimowy?
 
-Tak, okres przygotowawczy mieliśmy już zaplanowany w czasie trwania rundy jesiennej. Przygotowania rozpoczynamy 19 stycznia. Będziemy odbywać 3 jednostki treningowe oraz mecz kontrolny w mikrocyklu. Zaplanowanych mamy 8 gier kontrolnych.
 
Jakie macie cele na ten sezon? Jest w planach awans do IV ligi podkarapckiej?
 
-Przed sezonem poczyniliśmy wzmocnienia, które miały na celu podnieść poziom sportowy w naszej drużynie. Od początku sezonu celem drużyny była gra o jak najwyższe miejsce. Przebieg rundy jesiennej pokazał, że nasz zespół okazał się drużyną, która zdobyła największą liczbę punktów. Przed świętami odbyłem spotkanie z działaczami, gdzie podjęliśmy decyzję i nie będziemy ukrywać tego, że gramy o pierwsze miejsce w klasie O Jarosław.

Jak budżet w LKS Skołoszów? Jakimi środkami dysponujecie i skąd pozyskujecie pieniądze?
 
-Na to pytanie najlepiej odpowiedzą działacze. Z tego co się orientuję głównym sponsorem klubu jest Urząd Gminy Radymno. Ponadto Klub wspomagają drobni sponsorzy.
 
Czy przymierzacie się do jakiś wzmocnień a może ktoś opuszcza Skołoszów?
 
-Nie planujemy jakiejś rewolucji. Być może dojdzie do nas jeden doświadczony zawodnik. Ponadto chce się przyjrzeć młodym zawodnikom z A i B klasy i tacy też pojawią się na pierwszych treningach.
 
Nadal pozostaje Pan trenerem w LKS Skołoszów?
 
-Tak. Do końca sezonu 2020/2021 mamy zaplanowaną z działaczami współpracę. Wiemy jak to jest w pracy trenera. Mam nadzieję, że współpraca będzie układała się tak jak dotychczas.
 
Czy jest jakaś drużyna która zaskoczyła Pana w tej rundzie? A która z drużyn Pana zdaniem była rozczarowaniem?
 
-Myślę, że drużyna MKS-u Radymno była zespołem, który rozegrał naprawdę dobrą rundę. Ponadto myślę, że górna część tabeli ułożyła się tak jak wskazuję potencjał zespołów. Uważam, iż do czołówki powinny dołączyć jeszcze zespoły Granicy Stubno i Pogoni Sokół Lubaczów.
 
Który z meczy był Pana zdaniem najlepszy?
 
-Z Granicą Stubno zagraliśmy naprawdę dobre zawody. Był to mecz z którego byłem najbardziej zadowolony. Były mecze, gdzie graliśmy dobrze, ale i też takie w których niestety nasza gra była daleka od oczekiwań. Na pewno w okresie zimowym mamy dużo do poprawy.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 6

Rozwiąż działanie =

kibic podkarpacki 2021-01-12 17:41:14 5 1

Z czy do 4 ligi ? ludzie opamietajcie sie!

Mar 2021-01-12 15:14:53 2 5

R.Noga z Piasta Tuczempy nowym wzmocnieniem Skołoszowa

kibic podkarpacki 2021-01-12 17:41:14 5 1

Z czy do 4 ligi ? ludzie opamietajcie sie!

Kibic LKS-u 2021-01-12 18:59:26 1 4

W 2014 roku jak LKS awansował do 4 ligi to znawcy piłki mówili ze tylko na jeden sezon a tu się grało dwa sezony i trzeci też było pewne utrzymanie jakby nie reorganizacja, tak że panowie spoko niech was głowy nie bolą.

abraxas 2021-01-13 08:47:33 1 0

To Urząd Gminy Radymno nie sponsoruje MKS Radymno ? No to się porobiło.

SUKA 2021-01-13 14:16:45 0 0

Jak można się wypowiadać w kwestii Urzędu Gminy jako sponsora? UG udziela jedynie dotacji na określone zadania i robi to z pieniędzy podatników.

abraxas - Urząd Gminy Radymno obejmuje wszystkie miejscowości w obrębie gminy. Miastem Radymno zarządza Urząd Miasta Radymno.

Kibic 2021-01-14 15:58:26 1 0

ściągnąć gwiazdy i nie grać o awans w lidze gdzie nie ma kto awansować? jak nie będzie awansu to wstyd i kompromitacja

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij