2021-01-11 14:39:00

Jakub Janik oficjalnie w Garbarni Kraków! Ostatnio grał w KS-ie Wiązownica

Jakub Janik został dziś ogłoszony jako nowy zawodnik Garbarni Kraków (fot. Garbarnia Kraków)
Jakub Janik został dziś ogłoszony jako nowy zawodnik Garbarni Kraków (fot. Garbarnia Kraków)
Były już pomocnik KS-u Wiązownica, został przedstawiony jako zawodnik Garbarni Kraków. Jakub Janik podpisał umowę do końca czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.
 
Jakub Janik został nowym zawodnikiem drugoligowej Garbarni Kraków. 19-letni pomocnik tym samym wraca w rodzinne strony. Nowy nabytek "Brązowych" podpisał umowę do końca czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. Piłkarz ostatnio grał w KS-ie Wiązownica i na boiskach 3 ligi gr. IV, rozegrał trzynaście spotkań, w których zdobył jednego gola.
 
Pomocnik jest wychowankiem Wisły Kraków. Tam występował głównie w zespole juniorskim do końca sezonu 2018/19 z pół roczną przerwą na grę w Kaszowiance Kaszów. Ponadto był także piłkarzem Bytovii Bytów w której uzbierał 13 spotkań w 2 lidze, a także trzecioligowej Wisły Sandomierz, gdzie rozegrał jeden mecz.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij