http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2021-01-11 09:37:00

Paweł Tomczyk zagra w Widzewie Łódź? Jesienią był zawodnikiem PGE Stali Mielec

Paweł Tomczyk zostanie piłkarzem Widzewa Łódź? (fot. Radosław Kuśmierz)
Paweł Tomczyk zostanie piłkarzem Widzewa Łódź? (fot. Radosław Kuśmierz)
Paweł Tomczyk może zostać nowym zawodnikiem Widzewa Łódź - poinformował Mateusz Janiak, dziennikarz Przeglądu Sportowego. Napastnik jesienią występował w PGE Stali Mielec.
 
Paweł Tomczyk, który w minionej rundzie występował w PGE Stali Mielec, może zostać zawodnikiem Widzewa Łódź - poinformował Mateusz Janiak, dziennikarz Przeglądu Sportowego. Napastnik jesienią na boiskach PKO Ekstraklasy uzbierał 11 występów oraz zdobył jednego gola. Ponadto na swoim koncie ma jeden mecz w Fortuna Pucharze Polski, w którym raz wpisał się na listę strzelców.
 
Snajper to wychowanek "Kolejorza", w którym przeszedł niemal wszystkie szczeble od zespołu junirów do pierwszej drużyny, w której zadebiutował w sezonie 2016/17, w którym zanotował cztery występy w piłkarskiej elicie. W kolejnym sezonie zawodnik był wypożyczony do Podbeskidzia Bielsko-Biała, gdzie w Nice 1 lidze rozrgał 31 spotkań oraz strzelił 11 goli. 
 
Zawodnik sezon 2018/19 rozpoczął w Lechu i w rundzie jesiennej rozegrał 10 spotkań ligowych, w których zdobył dwa gole. Wiosnę natomiast spędził w Piaście Gliwice, w barwach którego uzbierał cztery występy oraz dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Warto wspomnieć że piłkarz z ekipą "Piastunek" świętował mistrzostwo Polski.
 
Napastnik w kolejnym sezonie był głównie rezerwowym ekipy z Poznania. Piłkarz na boiskach piłkarskiej elity pojawiał się w sumie 15 razy oraz zdobył trzy gole. Ponadto na swoim koncie ma dwa występy w Totolotek Pucharze Polski, a także mecze w drugoligowych rezerwach "Kolejorza". 22-latek na trzecim szczeblu rozgrywkowym zagrał 12 spoktań oraz strzelił sześć bramek.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Widzew 2021-01-11 10:39:32 2 2

To chyba jakiś żart.

Wstydzew 2021-01-11 12:49:20 4 1

Żart to jest ten wasz nic nie znaczący klubik. W sumie to te p*****eczki z ełkaesu też. Oboje jesteście siebie warci smiecie

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij