http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2021-01-10 10:15:00

Kadra PGE Stali Mielec na obóz przygotowawczy w Turcji

PGE Stal Mielec już dziś rozpoczyna zgrupowanie Kargicak (fot. Anna Jajkiewicz/PGE Stal Mielec)
PGE Stal Mielec już dziś rozpoczyna zgrupowanie Kargicak (fot. Anna Jajkiewicz/PGE Stal Mielec)
PGE Stal Mielec ogłosiła kadę, która uda się na obóz przygotowawczy w Turcji. Jak czytamy, drużyna niestety nie pojedzie w pełnym składzie, bowiem kontuzjowani są Rafał Strączek oraz Kamil Kościelny.
 
PGE Stal Mielec za pośrednictwem oficjalnego serwisu internetowego, ogłosiła kadrę, która od dziś będzie się przygotowywać na obozie w Turcji. Jak czytamy, zespół do Kargicak udał się niepełnym składzie, bowiem dwóch zawodników zostało w Polsce. Chodzi o Rafała Strączka oraz Kamila Kościelnego, którzy są kontuzjowani.
 
Defensor biało-niebieskich w najbliższych dniach przejdzie badania diagnostyczne. Drużyna dziś rozpoczęła zgrupowanie w Turcji, które potrwa do 22 stycznia. W trakcie obozu ekipa Leszka Ojrzyńskiego rozegra cztery gry kontrolne, a rywalami będą m.in. CSKA Sofia, Alanyaspor czy Ingulets Petrowe.
 
Kadra PGE Stali Mielec na obóz przygotowawczy w Kargicak
 
Bramkarze: Mateusz Dudek, Michał Gliwa, Damian Primel
Obrońcy: Wojciech Błyszko, Bożidar Czorbadżijski, Marcin Flis, Krystian Getinger, Albin Granlund, Wojciech Lisowski, Łukasz Seweryn, Szymon Stasik, Mateusz Żyro
Pomocnicy: Robert Dadok, Maciej Domański, Petteri Forsell, Przemysław Maj, Mateusz Mak, Mateusz Matras, Damian Pawłowski, Andreja Prokić, Grzegorz Tomasiewicz, Maciej Urbańczyk, Maciej Wyparło, Adam Kramarz
Napastnicy: Bartosz Bajorek, Maciej Jankowski, Aleksandyr Kolew, Kacper Sadłocha, Łukasz Zjawiński

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij