http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2021-01-10 12:07:00

Suzuki 1 Liga: Rawlplug Sokół Łańcut - TBS Śląsk II Wrocław [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Rawlplug Sokół Łańcut zagra dziś z rezerwami Śląska Wrocław (fot. archiwum)
Rawlplug Sokół Łańcut zagra dziś z rezerwami Śląska Wrocław (fot. archiwum)
Transmisja na żywo z meczu 17. kolejki Suzuki 1 ligi mężczyzn pomiędzy Rawliplug Sokołem Łańcut a rezerwami Śląska Wrocław jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 17:30 Rawlplug Sokół Łańcut na własnym parkiecie zagra z rezerwami Śląska Wrocław w meczu 17. kolejki rozgrywek o mistrzostwo Suzuki 1 ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na platformie TVCOM.
 
Podopieczni Dariusza Kaszowskiego udanie rozpoczęli tegoroczne zmagania, bowiem pokonali Zetkama Doral Nysę Kłodzko. Dziś żółto-czarni z pewnością będą chcieli pójść za ciosem. Rywal ekipy z Łańcuta przed meczem także ma dobre nastroje, bowiem ostatnio wygrał na wyjeździe z Księżakiem Łowicz. Zapowiada się więc bardzo ciekawe starcie.
 
Spotkanie możecie oglądać na żywo w internecie. Transmisja jest darmowa, a odnośnik do niej, znajduje się poniżej. Odlądajcie LIVE!
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij