https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-09 15:11:00

PGE FKS Stal Mielec rusza do Turcji. "Chciałbym, żeby jeszcze jeden zawodnik do nas dołączył"

Już jutro PGE FKS Stal Mielec rusza na obóz przygotowawczy do Turcji. Leszek Ojrzyński udzielił wywiadu dla oficjalnej strony w którym omówił szczegóły zgrupowania oraz zapowiedział transfer jeszcze jednego gracza.
 
PGE Stal Mielec już w niedzielę rusza na obóz przygotowawczy do Turcji. Na zgrupowaniu Leszek Ojrzyński będzie miał do dyspozycji  aż 30 graczy.
 
Jeśli wszystko potoczy się po naszej myśli, to łącznie do Turcji poleci grupa 30 piłkarzy, w tym oczywiście grupa młodych, utalentowanych zawodników z drugiego zespołu. Oni będą na pewno się przyglądać, uczyć się, ale też aktywnie brać udział w zajęciach. Może któryś pokaże się z bardzo dobrej strony i dostanie też szansę w meczach sparingowych. Zresztą już od początku tego okresu przygotowawczego w zajęciach uczestniczy grupa młodych zawodników - mówi opiekun "Biało-niebieskich" cytowany przez oficjalną stronę.
 
Do Stali Mielec w tym okienku transferowym dołączyło już trzech graczy. Są to Aleksandar Kolew, Albin Granlund oraz Maciej Jankowski. Czy to koniec wzmocnień? Według naszych informacji do ekipy z Mielca ma jeszcze dołączyć Bartosz Rymaniak z Piasta Gliwiec. - Jest takie powiedzenie – nigdy nie mów nigdy. Jest ono według mnie trafne. Ja chciałbym, żeby jeszcze jeden zawodnik do nas dołączył. Jednak czy tak będzie? Na odpowiedź jeszcze musimy chwilę poczekać. Musimy poczekać, bo też musi być to zawodnik o odpowiedniej jakości - mówi Ojrzyński. 
 
- Trzeba też podkreślić, że tutaj na każdym treningu chłopcy pokazują się z bardzo dobrej strony, pracują bardzo ciężko i jeśli tylko zdrowie będzie nam dopisywać, to naprawdę wszystko może pójść w dobrym kierunku - kończy opiekun PGE FKS Stali Mielec.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Stal 2021-01-09 19:30:44 1 2

Czy w tej grupie utalentowanych znalazł się również syn działacza klubowego, bo jeśli tak to wyjątkowo obiektywna selekcja sztabu szkoleniowego. Przy okazji mam pytanie do trenera Ojrzynskiego - ile razy był na treningu 2 drużyny że wie kto jest tam utalentowany, czy może zaciągnął opinii i nego utalentowanego (tym razem asystenta), który tak wspaniale poprowadził w swoim debiucue w extraklasie mielecki klub. Kiedy wreszcie przestanie z tego klubu wypływać taki bełkot. Z całego serca życzę wam awansu i prawdomówności

Ciekawy 2021-01-11 20:58:22 0 0

do@Stal-tak z czystej ciekawości-życzysz nam awansu.Gdzie?Gdzie można awansować grając w Ekstraklasie?...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij