https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-10 11:29:00

Suzuki 1 Liga: Miasto Szkła Krosno - Elektrobud-Investment ZB Pruszków [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Miast Szkła Krosno zagrają dziś z ekipą Elektrobud-Investment ZB Pruszków (fot. Konrad Kwolek)
Miast Szkła Krosno zagrają dziś z ekipą Elektrobud-Investment ZB Pruszków (fot. Konrad Kwolek)
Transmisja na żywo z meczu 17. kolejki Suzuki 1 ligi mężczyzn pomiędzy Miastem Szkła Krosno a Elektrobud-Investment ZB Pruszków jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 17:00 Miasto Szkła Krosno zagra u siebie z Elektrobud-Investment ZB Pruszków w meczu 17. kolejki rozgrywek o mistrzostwo Suzuki 1 ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na platformie TVCOM.
 
Podopieczni Marcina Radomskiego z pewnością będą chcieli poprawić sobie humory po ostatniej porażce z Grupa Sierleccy-Czarnymi Słupsk. Jeśli chodzi zaś o zespół z województwa mazowieckiego, to ten ma bardzo dobre nastroje. Pruszkowianie bowiem ostatnio wygrali u siebie z Pogonią Prudnik
 
Spotkanie możecie oglądać na żywo w internecie. Transmisja jest darmowa, a odnośnik do niej, znajduje się poniżej. Odlądajcie LIVE!
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij