http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2021-01-12 13:23:00

Motor Lublin rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej 2 ligi!

Motor Lublin rozpoczął przygotowania do piłkarskiej wiosny (fot. Motor Lublin)
Motor Lublin rozpoczął przygotowania do piłkarskiej wiosny (fot. Motor Lublin)
Motor Lublin rozpoczął przygotowania do piłkarskiej wiosny. Zespół pierwsze zajęcia odbył na hali, gdzie zawodnicy przechodzili różne badania.
 
Motor Lublin wczoraj rozpoczął przygotowania do piłkarskiej wiosny na drugoligowym froncie. Zespół najpierw odbył testy, a następnie przeszedł badania wytrzymałościowe oraz wydolnościowe na hali. Dziś także w tym miejscu odbędą się zajęcia, a pierwszy trening piłkarski został zaplanowany na środę. Beniaminek 2 ligi w zimie zamierza rozegrać osiem gier kontrolnych.
 
Pierwszy sparing został zaplanowany na środę 19 stycznia, a rywalem żółto-biało-niebieskich będzie Wisła Płock, która występuje w PKO Ekstraklasie. Motor od 30 stycznia do 6 lutego będzie przebywał na zgrupowaniu w Uniejowie, podczas którego zagra sparingi z rezerwami Legii Warszawa oraz Apklan Resovią. Ponadto ekipa z Lublina w zimie zagra z Wólczanką Wólka Pełkińska oraz Stalą Stalowa Wola.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij