https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-12 13:38:00

KS Wiązownica rozpoczął przygotowania do rundy rewanżowej!

KS Wiązownica rozpoczęła przygotowania do piłkarskiej wiosny (fot. Patryk Górecki)
KS Wiązownica rozpoczęła przygotowania do piłkarskiej wiosny (fot. Patryk Górecki)
KS Wiązownica rozpoczął przygotowania do piłkarskiej wiosny w 3 lidze gr. IV. Zespół w rundzie rewanżowej powalczy o utrzymanie.
 
KS Wiązownica wczoraj o godzinie 17, rozpoczął przytowania do piłkarskiej wiosny w 3 lidze gr. IV. Na pierwszych zajęciach po przerwie świątecznej, pojawiło się 28 zawodników. W tym gronie znaleźli się zawodnicy testowani, którym Jacek Piszczek będzie przyglądał się w najbliższych dniach. To jednak nie koniec, klub potrwierdził także pierwsze wzmocnienie.
 
Nowym zawodnikiem ekipy czerwono-białych został Mirosław Kmiotek, który w rundzie jesiennej był piłkarzem Wisły Sandomierz. Beniaminek 3 ligi gr. IV ma w planach sześć gier kontrolnych, a pierwsza ma się odbyć już w najbliższą sobotę. Rywalem drużyny z Wiązownicy będzie Wisłoka Dębica. Pondto zespół zagra sparingi z Wólczanką Wólka Pełkińska, Stalą Stalowa Wola oraz Apklan Resovią.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij