https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-30 22:30:00

Asseco Resovia Rzeszów nie dała rady ekipie Jastrzębskiego Węgla

Asseco Resovia Rzeszów przegrała na zakończenie roku (fot. Patryk Górecki)
Asseco Resovia Rzeszów przegrała na zakończenie roku (fot. Patryk Górecki)
Asseco Resovia Rzeszów niezbyt udanie zakończyła rok i przegrała z Jastrzębskim Węglem. Podopieczni Alberto Giulianiego dzielnie walczyli, jednak nie zdołali ugrac nawet seta.
 
Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów po porażce z Cerrad Enea Czarnymi Radom, chcieli się odegrać i przy okazji udanie zakończyć rok. Mecz z Jastrzębskim Weglem od początku był niezwykle zacięty, a oba zespoły szły cios za cios. Nudy nie było, a kibice oglądający mecz w telewizji, nie mogli narzekać na brak emocji. Goście jednak w końcówce mocniej przycisnęli i wygrali pierwszego seta 25-23.
 
Podopieczni Alberto Giulianiego byli bardzo zdenerwowani i w drugim secie z pewnością chcieli się odegrać. Zespół z województwa śląskiego dostał jednak wiatru w żagle i szybko wypracował sobie przewagę. Ekipa znad Wisłoka musiała więc gonić wynik. Przyjezdni cały czas jednak starali się trzymać bezpieczny dystans nad drużyną ze stolicy Podkarpacia.
 
Rzeszowianie próbowali jeszcze nawiązać walkę z Jastrzębskim Węglem. Goście jednak wygrali drugiego seta, a dzieła zniszczenia dokonał Yacine Louati, który zablokował atak Karola Butryna i na tablicy wyników widniało 18-25. Zespół dowodzony przez Luke'a Reynoldsa chciał szybko zamknąć sprawę i liczył na bezproblemowe wygranie także trzeciego seta.
 
Miejscowi nie zamierzali jednak się poddawać, bowiem ekipa znad Wisłoka chciała wygrać na zakończenie roku. Trzeci set był bardzo zacięty, a oba zespoły szły cios za cios. Wynik był na styku, a na tablicy wyników często widniał remis. W końcówce jednak, mocniej przycisnął zespół z województwa śląskiego, który dopełnił formalności i wygrał seta 25-22, a cały mecz 3-0.
 
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 0-2 (23-25, 18-25, 22-25)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Mario 2020-12-31 13:18:01 0 0

Panie Góral szkoda kasy na nieudaczników zainwestój na piłkę a wydasz mniej

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij