https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-31 15:06:00

Znamy termin powrotu na parkiety PGNiG Superligi! Stal Mielec pierwszy mecz zagra 7 lutego

Stal Mielec na parkiety PGNiG Superligi wróci 7 lutego (fot. Anna Jajkiewicz/SPR Stal Mielec)
Stal Mielec na parkiety PGNiG Superligi wróci 7 lutego (fot. Anna Jajkiewicz/SPR Stal Mielec)
Dla tych, którzy myślą, że luty to najzimniejszy miesiąc w roku, mamy dobrą wiadomość! – w lutym, na boisko wrócą szczypiorniści grający w najwyższej klasie rozgrywkowej.
 
Na początku lutego zostaną rozegrane pierwsze zaległe mecze PGNiG Superligi, które nie mogły zostać rozegrane w planowanych wcześniej terminach. Stal Mielec ma dwa mecze do odrobienia, wobec czego na parkiety wróci już 7 lutego. Podopieczni Dawida Nillsona zmierzą się z VIVE Łomża Kielce na wyjeździe. Tydzień później natomiast, mielczanie zagrają z Chrobrym Głogów. Wiosenna runda rozgrywek rozpocznie się zaś 20 lutego.
 
-Przesunięcie rundy wiosennej spowoduje przedłużenie rozgrywek o tydzień, a także da nam kilka dodatkowych terminów. Na dzień dzisiejszy każde rozwiązanie jest możliwe, a scenariusze działania są na bieżąco pisane – powiedział Marek Janicki, prezes Superligi Sp. z o.o. na łamach oficjalnego serwisu internetowego rozgrywek.
 
W każdej serii planowane są minimum 2 transmisje telewizyjne na kanale TVP Sport, w aplikacji mobilnej i stronie www.tvpsport.pl. Wybrane mecze będą transmitowane również przez lokalne ośrodki TVP3 na kanałach regionalnych, w Internecie na stronie tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Szczegółowe terminy poszczególnych meczów będą podawane z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.
 
Pełna rozpiska meczów znajduje się TUTAJ.
 
Najważniejsze terminy PGNiG Superligi:
 
2 lutego – początek rozgrywania zaległych meczów
20 lutego – start rundy wiosennej
5-6 czerwca ostatnia seria rozgrywek PGNiG Superligi.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij