2021-01-02 13:53:00

Hutnik Kraków ogłosił listę transferową! Siedmiu zawodników może szukać nowych klubów

Siedmiu zawodników znalazło się na liście transferowej Hutnika Kraków (fot. Hutnik Kraków)
Siedmiu zawodników znalazło się na liście transferowej Hutnika Kraków (fot. Hutnik Kraków)
Hutnik Kraków podał do wiadomości publicznej listę transferową, czyli listę zawodników, którzy otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Znalazło się na niej siedmiu zawodników.
 
Beniaminek 2 ligi Hutnik Kraków ogłosił wczoraj listę transferową, czyli listę zawodników, którzy otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Znalazło się na niej siedmiu piłkarzy. W tym są Przemysław Antoniak, Szymon Hajduk, Tomasz Kurek, Patryk Matysek, Paweł Pyciak, Mateusz Reczulski oraz Adrian Wójcik.
 
W trwających rozgrywkach o mistrzostwo 2 ligi, najwięcej spotkań rozegrał Antoniak, który 11 razy pojawił się na boisku oraz raz wpisał się na listę strzelców. Jeden mecz mniej ma Matysek, a podium występów, których zgromadził osiem, zamyka Reczulski. Jak natomiast radzili sobie inni? Hajduk uzbierał siedem spotkań, Wójcik dwa, Pyciak jedno, zaś Kurek ani razu nie pojawił się na murawie.
 
Zainteresowane kluby, Hutnik Kraków prosi o kontakt poprzez e-mail: sekretariat@nh2010.pl.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

śsk hh6I 2021-01-08 08:15:19 0 0

Pozbywa się Hajduka? Dziwna decyzja moim zdaniem, no, ale Szydełko raczej wie lepiej.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij