https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-31 15:40:00

Hubert Kornecki odszedł ze Stali Mielec! Rozgrywający podpisał umowę z TV Emsdetten

Hubert Kornecki (na zdjęciu, z lewej) został nowym zawodnikiem TV Emsdetten (fot. Anna Jajkiewicz/SPR Stal Mielec)
Hubert Kornecki (na zdjęciu, z lewej) został nowym zawodnikiem TV Emsdetten (fot. Anna Jajkiewicz/SPR Stal Mielec)
Hubert Kornecki odszedł ze Stali Mielec i podpisał umowę z TV Emsdetten, który występuje w 2. Bundeslidze. Rozgrywający już zadebiutował w nowych barwach, przeciwko HSG Konstanz.
 
Hubert Kornecki nie jest już zawodnikiem Stali Mielec, która rywalizuje w PGNiG Superlidze. Rozgrywający podpisał umowę z TV Emsdetten, który na co dzień występuje w 2. Bundeslidze. Nowy nabytek niemieckiego klubu już miał okazję zadebiutować nowych barwach. Miało to miejsce przeciwko ekipie HSG Konstanz, a spotkanie odbyło się 30 grudnia.
 
Rozgrywający biało-niebieskie barwy reprezentował od kwietnia 2019 roku. Był to pierwszy transfer przeprowadzony przez prezesa Romana Kowalika. W tym sezonie rzucił 25 bramek i był jednym z wyróżniających się zawodników klubu. Ponadto w przeszłości występował także w Wybrzeżu Gdańsk oraz Górniku Zabrze.
 

Hubert Kornecki opuszcza SPR Stal Mielec‼ Zawodnik podpisał w Munsterland kontrakt z zespołem TV Emsdetten i już wczoraj...

Opublikowany przez SPR Stal Mielec Środa, 30 grudnia 2020

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij