https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2021-01-02 15:23:00

Suzuki 1 Liga: Grupa Sierleccy-Czarni Słupsk - Miasto Szkła Krosno [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Miasto Szkła Krosno zmierzą się na wyjeździe z Grupa Sierleccy-Czarnymi Słupsk (fot. Konrad Kwolek)
Miasto Szkła Krosno zmierzą się na wyjeździe z Grupa Sierleccy-Czarnymi Słupsk (fot. Konrad Kwolek)
Transmisja na żywo z meczu 16. kolejki Suzuki 1 ligi mężczyzn pomiędzy Grupa Sierleccy-Czarnymi Słupsk a Miastem Szkła Krosno jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 18:00 Miasto Szkła Krosno zagra na wyjeździe z Grupa Sierleccy-Czarnymi Słupsk w meczu 16. kolejki rozgrywek o mistrzostwo Suzuki 1 ligi mężczyzn w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za darmo na platformie TVCOM.
 
Podopieczni Marcina Radomskiego z pewnością będą chcieli udanie wejść w nowy rok i wygrać na terenie lidera. Łatwo jednak nie będzie. Zespół z województwa pomorskiego ma bardzo dobre humory, bowiem ostatnio wygrał u siebie z Pogonią Prudnik. Miasto Szkła zaś przegrało z WKK Wrocław, wobec czego dziś liczy na przełamanie.
 
Spotkanie możecie oglądać na żywo w internecie. Transmisja jest darmowa, a odnośnik do niej, znajduje się poniżej. Odlądajcie LIVE!
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij