https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-12-30 16:45:00

Podkarpacki ZPN będzie wydawał zaświadczenia potwierdzające członkostwo w PZPN! Dla kogo?

Podobne tematy Treningi Piłka Nożna
Podkarpacki Związek Piłki Nożnej będzie wydawał zaświadczenia potwierdzające członkostwo w Polskim Związku Piłki Nożnej. Jest ono niezbędne do współzawodnictwa. To jednak zostanie wydane dla dzieci i młodzieży.
 
Podkrpacki Związek Piłki Nożnej za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej poinformował, że w dniu 29 grudnia 2020 roku Komisja ds. Nagłych Polskiego Związku Piłki Nożnej podjęła Uchwałę, na mocy której PZPN upoważnił Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej do wystawiania w sezonie 2020/2021 z upoważnienia piłkarskiej centrali, dokumentów potwierdzających członkostwo klubów w danym wojewódzkim ZPN-ie i PZPN oraz ich uczestnictwo we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży, zgodnie z postanowieniami Uchwały Zarządu PZPN nr IX/140 z dnia 3 i 7 lipca 2008 roku w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną.
 
Jak czytamy, Uchwała ma na celu usprawnienie procesu wydawania zaświadczeń, które są niezbędne klubom do organizacji treningów, meczów, czy zgrupowań piłkarskich. Zgodnie z Uchwałą, kluby działające w strukturach Podkarpackiego ZPN, mogą zwracać się o wydanie takiego zaświadczenia i składać wnioski na adres e-mail wg poniższego schematu w treści podając pełną nazwę klubu, adres w formacie: miasto/wieś (kod pocztowy), ulica, numerr oraz numerr REGON.
 
Wiadomości mailowe należy przesyłać na poniższe adresy zgodnie z przynależnością siedziby Klubu do terenu działania:
 
OZPN Krosno: awlodarski@podkarpackizpn.pl
OZPN Jarosław: apapciak@podkarpackizpn.pl
Podokręg Stalowa Wola: mzlotek@podkarpackizpn.pl
Podokręg Rzeszów oraz Podokręg Dębica: sferenc@podkarpackizpn.pl
 
Zaświadczenia będą przygotowywane w kolejności zgłoszeń i przesyłane w odpowiedzi mailowo przez pracowników Biura. Ze względu na spodziewaną bardzo dużą liczbę aplikacji jak i przerwę w pracy Biura w dniach 1-3.01.2021 r., czas realizacji dokumentów może się wydłużyć. Zgodnie z obowiązującym stanem prawnym, wystawiane zaświadczenia będą uprawniać do organizacji zajęć dla dzieci i młodzieży uczestniczącej w rozgrywkach. Nie mają natomiast zastosowania w przypadku zespołów seniorskich.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

ewer 2020-12-30 19:15:17 1 0

po co to komu potrzebne, bo nie kumam?

jaa 2020-12-31 02:21:15 0 0

projekty ....

~anonim 2021-01-03 00:29:56 1 0

Przykro mi ale pzpn nie ma takich uprawnień. By wydawać zaświadczenia o możliwości prowadzenia zajęć. Takie uprawnienia są opisane ogólnie w ustawie o zajęciach sportowych. Niestety chcecie położyć łape na czymś do czego nie macie prawa.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij