https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-29 10:47:05

Marcin Wołowiec trenerem Wólczanki Wólka Pełkińska, czyli (nie)oczekiwana zmiana miejsc

Marcin Wołowiec (wcześniej Stal Rzeszów) w nadchodzącej rundzie będzie szkoleniowcem Wólczanki Wólka Pełkińska. Zajmie miejsce Daniela Myśliwca, którzy przeniósł się do... Stali Rzeszów. Czy ta zamiana kogoś tak naprawdę mocno zaskoczyła? Bo nas nie do końca.
 
Zmiana na stanowisku głównego szkoleniowca Stali Rzeszów od jakiegoś czasu była nieunikniona. O tym, że Marcin Wołowiec pożegna się z posadą trenera biało-niebieskich pisaliśmy jeszcze końcem listopada. Oficjalnie klub ogłosił to przed paroma dniami, choć jakbyśmy mieli wystawiać na to zdarzenie kursy to byłyby one raczej niski. Przy okazji, jeśli interesują Was zakłady bumacherskie to warto zapewne zwrócić uwagę na STS kod promocyjny, bo oferta jest bardzo ciekawa.
 
Wracając jednak do tematu. Po tym jak rzeszowski klub oficjalnie ogłosił zmianę na stanowisku głównego szkoleniowca rozpoczęły się spekulacje na temat tego, kto zostanie następcą Marcina Wołowca. I też bardzo szybko potwierdziło się, że nowym trenerem ekipy z ul. Hetmańskiej zostanie Daniel Myśliwiec, dotychczasowy trener Wólczanki Wólka Pełkińska.
 
Dla nas z pewnością nie było to zaskoczenie, a wręcz coś czego od jakiegoś czasu należało się spodziewać.

Myśliwiec do Stali Rzeszów, Wołowiec do Wólczanki

Co ciekawe - choć tego oficjalnie jeszcze nie ogłoszono - trenerem Wólczanki Wólka Pełkińska zostanie... Marcin Wołowiec. Nastąpiła więc swego rodzaju zamiana szkoleniowców, która tak naprawdę nikogo nie powinna dziwić, bo Stal i Wólczanka to przecież kluby partnerskie.
 
W Stali Rzeszów z pewnością ta zmiana była potrzebna. Marcin Wołowiec w Stali zrobił chyba wszystko, co mógł. Czas więc na coś nowego - co z pewnością wniesie do drużyny Daniel Myśliwiec.
 
35-letni Myśliwiec to z pewnością jeden z najzdolniejszych trenerów młodego pokolenia, który cały czas się rozwija. W Stali Rzeszów będzie miał okazję pracować z owiele bardziej doświadczonymi zawodnikami niż w grającej o szczebel niżej Wólczance. Będzie to na pewno spore wyzwanie, ale fanom biało-niebeskich pozostaje mieć nadzieję, że nowy szkoleniowiec

Daniel Myśliwiec nie planuje rewolucji

O tym jaki plan na Stal Rzeszów ma Daniel Myśliwiec zapytaliśmy samego zainteresowanego. - Rozmawiałem ze wszystkimi zawodnikami Stali Rzeszów i mam już swój pomysł na tę drużynę - powiedział nam Daniel Myśliwiec, nowy szkoleniowiec biało-niebieskich.
 
- To, co mogę powiedzieć na pewno to, że nie planuję żadnej rewolucji. Moim zdaniem Ci zawodnicy, którzy tworzą tę drużynę prezentują wyższy poziom niż 2 liga.
 
Niewykluczone oczywiście, że do Stali Rzeszów trafią jacyś piłkarze z Wólki Pełkińskiej. - Jest na pewno kilku piłkarzy, których biorę pod uwagę, analizujemy to - dodał Myśliwiec.
 
Jednym z kandydatów do gry w drugoligowej Stali jest z pewności Krzysztof Pietluch, czołowy strzelec drużyny z Wólki Pełkińskiej i od lat jeden z najlepszych strzelców każdej ligi w której występuje. Kto wiec, jeśli odejdzie Grzegorz Goncerz, to może właśnie Pietluch zajmie jego miejsce w Stali?
 
O tym przekonamy się na pewno jeszcze przed startem rundy wiosennej. Za nowego szkoleniowca Stali Rzeszów trzymamy kciuki, a Marcinowi Wołowcowi życzymy powodzenia w Wólczace Wólka Pełkińska - kto wie, może jego zespół włączy się do walki o awans?

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 9

Rozwiąż działanie =

Rzeszów 2020-12-29 10:53:58 18 7

Ciąg dalszy kabaretu w tym klubie a Kalisz wciąż płaci he he

Rzeszów 2020-12-29 10:53:58 18 7

Ciąg dalszy kabaretu w tym klubie a Kalisz wciąż płaci he he

~anonim 2020-12-29 11:10:41 11 4

Oczywiście że Pietluchowi dałbym szansę w drugiej lidze - zapracował na to, ale co z Pieczarą? On ku**a naprawde zostaje w Stali? Serio? Oprócz Pietlucha potrzebny jeszcze jeden napastnik z doswiadczeniem z wyższych lig, ktoś sensowny, w miejsce Szeligi jakiś defensywny pomocnik i prawy obrońca tak by Michalik miał tam z kim grać.
Dobrze że się żegnamy z Sadzawickim.
Proszę pożegnać jeszcze Pieczarę

~anonim 2020-12-29 11:30:05 7 3

Udo się albo nie Udo taka jest koncepcja Kolisza czy jak mu tam Wlazlika.

Le cabaret 2020-12-29 12:40:51 3 2

Szczególnie ofensywa prezentuje wysoki poziom , będzie kompromitacja

Śmk 2020-12-29 12:57:00 5 4

Według mnie zmiana niestety na minus. Jeżeli już ktoś zyska to pewnie Wólczanka. Wyniki Stali albo się pogorszą, albo będą takie jak dotychczas. Oby to się nie sprawdziło. Modlę się, żeby się okazało, że byłem w błędzie, ale totalnie nie rozumiem tego ruchu ze strony Stali.

śsk 2020-12-29 14:19:02 4 5

Rodacy z Izraela sypną wam kolejnymi szeklami (przez tow. ferenca oczywiście), także spokojnie... Utrzymacie się w 2. lidze. Raczej nie spadniecie.
Za to możecie w ramach rekompensaty popluć na biało-czerwone barwy reprezentujące naszą Ojczyznę, bo to wam świetnie garbu/s/y wychodzi.

Tak z ciekawości, wy też obchodzicie Nowy Rok, czy w waszej semickiej wierze jest inaczej?

Donald 2020-12-29 17:51:05 0 1

U aha Pedeły dwa i tylko podmianka wymiana cioty

Belamy 2020-12-29 18:47:35 4 0

Szanowna niedoinformowana redakcjo! Krzysztof Pieluch pracuje zawodowo i nawet na 3 ligę czasu na treningi nie zawsze ma więc w drugiej lidze tym bardziej. Pieluch gra dla frajdy nie pieniędzy. W 3 lidze może nie zawsze na treningu być. Jeszcze jedno. Jest on raczej zawodnikiem jednego klubu, grał już w Resovii w wyższej lidze i się nie sprawdził. Tak samo było kiedyś z legendą Edwardem Słyszem. Jest wielu takich zawodników, którzy potrafią grać w jednym klubie a winnym już nie idzie.

Wp 2020-12-29 23:14:08 0 0

Wólka znów zacznie wygrywać nareszcie jupi

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij