https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-18 12:55:15

Stal Rzeszów oficjalnie potwierdza odejście Marcina Wołowca. Trener wydał oświadczenie

- Marcin Wołowiec nie jest już trenerem pierwszego zespołu Stali Rzeszów - poinformował przed chwilą oficjalnie rzeszowski klub. Oświadczenie w tej sprawie wydał również były już szkoleniowiecbiało-niebieskich.
 
Zgodnie z tym o czym pisaliśmy wcześniej Marcin Wołowiec przestał pełnić funkcję głównego trenera Stali Rzeszów. Właśnie oficjalnie poinformował to klub z ul. Hetmańskiej 69.
 
- Informujemy, że trener Marcin Wołowiec w dniu 17. grudnia 2020 r. przestał pełnić obowiązki pierwszego trenera Stali Rzeszów. Wkrótce podamy również informację o tym, kto zostanie nowym szkoleniowcem naszej drużyny oraz kształt sztabu szkoleniowego. Jednocześnie informujemy, że trener Wołowiec w dalszym ciągu pozostaje w strukturach klubu - czytamy na stronie Stali Rzeszów.
 
- Marcin Wołowiec objął pierwszą drużynę Stali Rzeszów 11 marca 2020 roku. Szkoleniowiec, dla którego Hetmańska 69 jest drugim domem, stanął przed trudnym zadaniem – przygotować zespół do rundy wiosennej sezonu 2019/2020, która, jak wszyscy wiemy, toczyła się w szalonym dla wszystkich czasie. Pod wodzą trenera Wołowca Stal awansowała do baraży o Fortuna I ligę i dotarła aż do ich finału. 
Oficjalne oświadczenie na stronie internetowej Stali Rzeszów zamieścił także sam Marcin Wołowiec. Poniżej publikujemy je w niezmienionej formie.
 
Drodzy Kibice oraz Sympatycy Stali Rzeszów,

Pragnę poinformować, że dniem wczorajszym przestałem pełnić funkcję trenera Stali Rzeszów. Podejmując taką decyzję wraz z klubem, kierowaliśmy się tylko i wyłącznie dobrem mojego Klubu. Wierzę, że przyniesie to pożądany skutek i spełni oczekiwania wszystkich, którym zależy na coraz lepszym wyniku Stali Rzeszów.

To był bardzo ciężki i nieprzewidywalny rok, z huśtawką nastrojów i emocji. Wiem, że dostarczyliśmy sporo wrażeń, ale efektu końcowego w postaci awansu nie udało się zrealizować. Jestem jednak pewien, że ten ostatni mecz naszej drużyny dał promyk nadziei na to, że sezon 2020/2021 nie jest jeszcze stracony i zespół pod kierunkiem nowego trenera da nam wiele radości na wiosnę.

Nie jest tajemnicą, że przegrany w lipcu baraż odcisnął piętno na nas wszystkich, ale proszę pamiętać, iż po takim przeżyciu zawodnicy stanęli na wysokości zadania i bardzo dobrze weszli w nowy sezon. W połowie rundy złapaliśmy zadyszkę i straciliśmy sporo punktów, ale wiem, że pasja wygrywania szybko wróci i zaczniemy się piąć w górę tabeli.
Chciałbym w tym wszystkim poszukać pozytywów i na pewno jednym z nich jest duża liczba młodzieży, która została odważnie wprowadzona do drużyny. To jest kapitał z ogromnym potencjałem, na którym zostanie zbudowany mocny, stabilny zespół.

Błędy popełniane w przewidywaniach są nieuniknione, bo rzeczywistość sportowa jest nieprzewidywalna lub trudno przewidywalna. Błędów nie dało się uniknąć i niestety zostały popełnione, ale jedna rzecz musi zostać podkreślona! Wszystkie podejmowane przeze mnie i przez mój sztab decyzje były ukierunkowane pod to, żeby zespół grał tylko lepiej.
Na koniec chcę zaapelować do wszystkich Kibiców Stali Rzeszów o jeszcze więcej wsparcia dla piłkarzy i sztabu, o więcej obiektywizmu i zrozumienia, o cierpliwość. Wszyscy staramy się tak działać, aby wygrywać.

Dziękuję mojej żonie za wiarę we mnie oraz za wsparcie, na które zawsze mogłem liczyć. Zawodnikom za wspólną pracę, poświęcenie i dążenie do celu. Mojemu sztabowi oraz wszystkim pracownikom Klubu za ogrom pracy i wytrwałość. Prawdziwym Kibicom za doping, bez którego nie weszlibyśmy do baraży.
 
Stal Rzeszów na tę okazję przygotowała także specjalny film pożegnalny dla Marcina Wołowca.
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Zszokowany 2020-12-18 13:11:51 37 12

To Lewandowski krócej dziękował. Wolowiec z pracy Cie wyjrzucili a nie Oskara dali!

Zszokowany 2020-12-18 13:11:51 37 12

To Lewandowski krócej dziękował. Wolowiec z pracy Cie wyjrzucili a nie Oskara dali!

Obserwator 2020-12-18 14:58:32 24 10

Ten to nawet nie czekał żeby go o wywiad ktoś poprosił takie chłopina ma parcie na szkło. I te podziękowania dla żony!!! No szacunek, że pozwoliła Ci za kilka tysięcy do roboty chodzic:) :) :)

Arek 2020-12-18 18:23:42 8 4

Ale żeby na pożegnalnym filmie dać doping GieKSy? Mogli to lepiej ogarnąć w montażu.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij