https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


2020-12-29 18:48:31

Mirosław Hajdo dyrektorem sportowym Apklan Resovii? "Nie ma tematu"

Mirosław Hajdo obejmie funkcję dyrektora sportowego Apklan Resovii? (fot. Tomasz Lewtak/Motor Lublin)
Mirosław Hajdo obejmie funkcję dyrektora sportowego Apklan Resovii? (fot. Tomasz Lewtak/Motor Lublin)
50-letni Mirosław Hajdo, ostatnio trener Motoru Lublin, zostanie dyrektorem sportowym w pierwszoligowej Apklan Resovii? Pojawiły się takie informacje, ale sam zainteresowany stanowczo je zdementował.
 
W Apklan Resovii ostatnio sporo się dzieje. Po kiepskiej rundzie w Fortuna 1. Lidze doszło do zmiany na stanowisku trenerskim - Szymona Grabowskiego zastąpił Radosław Mroczkowski.
 
Niedawno powołana została także spółka akcyjna - wszystko po to, by klub mógł działać bardziej profesjonalnie i się rozwijać.
 
Dziś pojawiły się informacje na temat tego, że dyrektorem sportowym "Pasiaków" miałby zostać Mirosław Hajdo, niedawno jeszcze trener drugoligowego Motoru Lublin. Napisał o tym na Twitterze Waldemar Mazgaj, dziennikarz sportowy Gazety Codziennej Nowiny.
 
 
Informacje te próbowaliśmy potwierdzić u naszego źródła w klubie - i rzeczywiście coś na rzeczy jest, bo opcja zatrudnienia Mirosława Hajdo była rozważana. Nie wiemy tylko w jakim charakterze i na ile były to luźne rozmowy, a na ile konkretne plany. Sprawę skomentował na Twitterze także Paweł Bukała, rzecznik prasowy Apklan Resovii.
 
 
O całe zamieszanie mieliśmy okazję zapytać trenera Mirosława Hajdo, który... stanowczo zdementował plotki.
 
- Nie ma w ogóle takiego tematu. Mam w Motorze kontrakt ważny do 30 czerwca. To jakieś nieporozumienie - powiedział nam Mirosław Hajdo.
 
Mirosław Hajdo pochodzi z Tarnowa, ma 50 lat. W przeszłości pracował już jako trener w Resovii (w sezonie 2009/2010 był bliski awansu do 1 ligi). Na koncie ma również pracę w Bruk-Bet Termalice Nieciecza, Sandecji Nowy Sącz, Garbarni Kraków i ostatnio Motorze Lublin. W międzyczasie dość krótko pracował także w ekstraklasowej Cracovii.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Waldek z Sokołowa 2020-12-29 21:03:57 6 2

Oj wujek Janek B wystawił swojego na minę Oj

Piotrek 2020-12-29 19:50:40 2 1

Bzdura.....

Waldek z Sokołowa 2020-12-29 21:03:57 6 2

Oj wujek Janek B wystawił swojego na minę Oj

grabowski! 2020-12-29 22:04:22 3 8

za słaby na motor , ale na leszcza wystarczy!

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij