2020-12-01 12:46:00

Zmiany kadrowe w Głogovii Głogów Małopolski. Adam Wałczyk jedzie na staż

Głogovia Głogów Małopolski zakończyła rundę jesienną w 4 lidze podkarpackiej na 5. miejscu. Podopieczni Adama Wałczyka na wiosnę powalczą o awans do 3 ligi. Znamy pierwsze decyzje kadrowe.
 
Głogovia Głogów Małopolski ma za sobą dobrą rundę. Piłkarze Adama Wałczyka zajęli 5. miejsce i na wiosnę powalczą o awans do 3 ligi. Jednak dużo mówi się, że w klubie z Głogowa może dojść do rewolucji kadrowej. - Nic takiego nie będzie. Chcemy wzmocnić trzy pozycje - powiedział nam szkoleniowiec czwartoligowca.
 
W rundzie wiosennej na pewno w Głogovii nie zagra trzech graczy, którzy zostali umieszczeni na liście transferowej. Są to Eryk Sarzyński, Arnold Dudek oraz Maciej Hajowicz. Do Siarki Tarnobrzeg wraca Kamil Halat, który był wypożyczony. Być może z klubem pożegna się jeszcze dwóch innych graczy.
 
- Prowadzimy jakieś wstępne rozmowy z graczami, którzy mogliby nas wzmocnić. Więcej konkretów będzie za trzy tygodnie. Ja dziś udaje się na staż do Wisły Kraków - powiedział nam Wałczyk. - Będę obserwował pierwszą drużynę, grupy młodzieżowe oraz drużynę CLJ - zakończył opiekun Głogovii.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Marilyn Manson 2020-12-02 09:20:16 1 1

Panie jaki awans?

autor 2020-12-02 13:10:46 2 0

Awans? Z czym? Tam nawet nie ma jak boiska poszerzyć żeby wymogi spełnić

Obiektywny 2020-12-03 15:33:15 0 0

Drużyny które nie mają licencji na boisko nie powinny awansować. PZPN powinien w regulaminie mieć albo grasz na swoim boisku albo nie ma awansu. Co to za drużyny że nie mają swojego boiska. A w Głogovii boisko na A klasę co tu mówić o 3 lidze. Porażka.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij