2020-12-01 11:48:00

Cellfast Wilki Krosno rozpoczynają sprzedaż karnetów na sezon 2021!

Cellfast Wilki Krosno rozpoczynają sprzedaż karnetów na sezon 2021 w eWinner 1 lidze żużlowej 3 grudnia od godziny 10. W całej puli będzie tylko 25 procent pojemności stadionu.
 
Cellfast Wilki Krosno awansowały do eWinner 1 ligi żużlowej. Działacze klubu ogłosili, że sprzedaż karnetów rozpocznie się 3 grudnia od godziny 10:00. Klub informuje, że należy spieszyć się z zakupem bowiem pula tym razem jest ograniczona do 25% pojemności stadionu.
 
- Przez pierwsze trzy dni sprzedaży (od czwartku 3 grudnia do soboty 5 grudnia włącznie) pierwszeństwo w zakupie karnetów numerowanych będą mieć posiadacze takich karnetów w sezonie 2020. Z zakupem trzeba będzie się pospieszyć bowiem pula dostępnych karnetów będzie ograniczona tylko do 25% pojemności stadionu - czytamy na oficjalnej stronie Wilków.
 
- Wstęp na mecze w sezonie 2021 będą w pierwszej kolejności posiadać właściciele karnetów. Bardzo możliwe, że w 2021 roku w ogóle nie będzie prowadzona sprzedaż biletów na pojedyncze mecze! Wzorem sezonu 2020 karnety na miejsca numerowane można zakupić zarówno na trybunę krytą (sektory A, B) – Karnet Trybuna Kryta oraz na trybuny odkryte (sektory C, D, E, F) – Karnet Normalny Plus. Wejście na te trybuny (Kryta i Odkryta) w 2021 roku podczas meczów eWinner 1. Ligi będzie możliwe wyłącznie dla posiadaczy karnetów numerowanych. Obie trybuny (Kryta i Odkryta) zostały w całości ponumerowane.

CENY KARNETÓW:

– Karnet Trybuna Kryta – miejsca numerowane na całej trybunie krytej (sektor A, B) – karnet przypisany do krzesełka – 300 zł +posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off 2021 oraz na sezon 2022
 
– Karnet Normalny PLUS – miejsca numerowane na całej trybunie odkrytej (sektor C, D, E, F) – karnet przypisany do krzesełka – 240 zł +posiadacz karnetu zyskuje prawo pierwokupu biletu na to samo miejsce na mecze fazy play-off 2021 oraz na sezon 2022
 
– Karnet Normalny – 190 zł – miejsca stojące na I lub II wirażu
 
– Karnet Ulgowy – 130 zł – miejsca stojące na I lub II wirażu – karnet przysługuje uczniom, studentom (do 25. roku życia, osoby urodzone w 1996 roku i później), emerytom i rencistom – na podstawie ważnej legitymacji
 
– Karnet Junior – 80 zł – miejsca stojące na I lub II wirażu– karnet dla osób od 10 do 15 roku życia
 
– Karnet Auto – 140 zł – karnet na wjazd autem osobowym na stadion na wszystkie imprezy żużlowe w 2021 roku (mecze rundy zasadniczej i finałowej oraz imprezy z ramienia PZM).

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij