https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-01 10:51:00

Raport medyczny Stali Rzeszów. Odnotowane kolejne pozytywne przypadki

fot. Stal Rzeszów
fot. Stal Rzeszów
Nasz jedyny drugoligowiec opublikował za pośrednictwem oficjalnego serwisu interenetowego kolejny raport medyczny. Przeprowadzone badania dały kolejne pozytywne wyniki.
 
Stal Rzeszów za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej opublikowała kolejny raport medyczny. Jak czytamy, w niedzielę 29 listopada wśród zawodników oraz sztabu pierwszej drużyny zostały przeprowadzone testy wymazowe PCR. Wyniki dały siedem wyników pozytywnych wśród zawodników oraz dwa w sztabie szkoleniowym. 
 
Oznacza to, że wszyscy zawodnicy zostali skierowani na izolację, która została nałożona przez Sanepid. Jak wiemy, jutrzejsze wyjazdowe spotkanie biało-niebieskich z Sokołem Ostróda zostało przełożone. Poinformował o tym Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej, a pisaliśmy o tym TU. Nowy termin nie jest jeszcze znany. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij