http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-12-01 14:23:00

Liga Mistrzyń: SSC Palmberg Schwerin - Developres SkyRes Rzeszów [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Developres SkyRes Rzeszów
fot. Developres SkyRes Rzeszów
Transmisja na żywo z meczu 1. kolejki grupy A Ligi Mistrzyń pomiędzy SSC Palmberg Schwerin a Developresem SkyRes Rzeszów jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!
 
Już dziś o godzinie 20:30, siatkarki Developresu SkyRes Rzeszów zagrają w hali Palazzetto Dello Sport z SSC Palmberg Schwerin w ramach 1. kolejki grupy A Ligi Mistrzyń. Mecz można oglądać na żywo w telewizji oraz internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna na kanale Polsat Sport oraz w system Pay Per View na platformie Ipla
 
Podopieczne Stephana Antigi z pewnością będą chciały się z dobrej strony pokazać na tle europejskich drużyn. Popularne "Rysice" chcą, jak powiedziała Jelena Blagojević w rozmowie z oficjalną telewizją klubową, pokazać polską ligę oraz jej wysoki poziom, a także udowodnić, że mogąone rywalizować z najlepszymi. 
 
Tegoroczne zmagania w Lidze Mistrzyń zdecydowanie różnią się od tych jakie były chociażby rok temu. Zespół ze stolicy Podkarpacia weźmie udział trzydniowym turnieju, rozgrywanym we Włoszech. Spotkanie przeciwko drużynie z Schwerin możecie oglądać na żywo w telewizji oraz internecie. Transmisja internetowa jest w systemie PPV, a odnośnik do niej, znajduje się poniżej. Odlądajcie LIVE od 20:30!
  

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij