http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-12-01 15:53:00

Mirosław Hajdo: Tutaj jest ciężko wywieźć jakiekolwiek punkty, a my mieliśmy to na wyciągnięcie ręki

fot. Motor Lublin
fot. Motor Lublin
Motor Lublin w niedzielę przegrał w Katowicach, a gola na 2-1 stracił w niemal ostatniej akcji meczu. Zdenerwowania nie krył trener beniaminka. Zobaczcie jak podsumował to spotkanie.
 
-Jak się strzela bramkę w końcówce na 1-1, to nie możemy sobie pozwolić, żeby stracić drugą bramkę gdzie jest doliczony czas gry. Absolutnie nie musimy w taki sposób reagować na zagraną piłkę przez przeciwnika. W konsekwencji nie zdążyliśmy jej przeciąć i jest dograna wzdłuż bramki. Napastnik zamyka, zdobywa bramkę i kończy się to naszą porażką - powiedział Mirosław Hajdo po meczu z GKS-em Katowice.
 
-Na pewno to nas bardzo boli, bo tutaj jest ciężko wywieźć jakiekolwiek punkty, a my mieliśmy to na wyciągnięcie ręki. Nie potrafiliśmy do końca grać na tyle konsekwentnie, żebyśmy wynik 1-1, który tak jak powiedziałem wcześniej, był dla nas dobrym wynikiem, dowieźć do końca - zakończył szkoleniowiec Motoru Lublin.
 
Komplet wypowiedzi pomeczowych, przygotowany przez GieKSa TV, jest dostępny poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Kibic 2020-12-01 16:49:09 2 2

Od kiedy Lublin to Podkrpacie?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij