https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-01 23:16:00

Developres SkyRes Rzeszów przegrał z SSC Palmberg Schwerin

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Popularne "Rysicie" od falstartu rozpoczęły zmagania w grupie A Ligi Mistrzyń. Podopieczne Stephana Antigi przegrały we Włoszech z ekipą ze Schwerin.
 
Spotkanie rozgrywane w hali Palazzetto Dello Sport było od początku wyrównane. Z czasem jednak to Palmberg Schwerin objął prowadzenie, a następnie wypracował sobie przewagę. Gospodynie tego starcia wrzuciły piąty bieg i pewnie zmierzały po zwycięstwo w secie. Developres SkyRes Rzeszów nie dawał jednak za wygraną .
 
Podopieczne Stephana Antigi pokazały charakter i doprowadziły do wyrównania. Końcówka seta była niezwykle zacięta, ale ostatecznie to popularane "Rysice" go wygrały. Drugi set wyglądał bardzo podobnie, jednak zespół z Niemiec tym razem wyciągnął wnioski i nie popełnił błędu. Rzeszowianki dzielnie walczyły, ale w setach było 1-1.
 
Ekipa ze stolicy Podkarpacia nie zamierzała się poddawać. Kibice oglądający transmisję z pewnością nie mogli narzekać na nudę. Gospodynie spotkania spokojnie jednak kontrolowały przebieg gry i ponownie wygrały seta w stosunku 25-18. To niespodobało się Developresowi, który za wszelką cenę chciał wygrać. Podobne plany miał Palmberg.
 
Ostatni set zapowiadał się więc niezwykle emocjonująco i taki też był. Z czasem jednak to zespół Niemiec objął prowadzenie, a następnie wypracował sobie całkiem niezłą przewagę. "Rysice" próbowały jeszcze walczyć i w końcówce seta, te postraszyły ekipę z Schwerin. Niestety przewaga gospodyń była zbyt duża, a te ponownie były do bólu powtarzalne i tym razem znowu wygrały seta 25-18.
 
SSC Palmberg Schwerin - Developres SkyRes Rzeszów 3-1 (25-27, 25-18, 25-18, 25-18)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij