https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-12-02 14:05:00

2 liga: Motor Lublin - Lech II Poznań [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Tomasz Lewtak/Motor Lublin
fot. Tomasz Lewtak/Motor Lublin
Zapraszamy na transmisję z meczu pomiędzy Motorem Lublin a rezerwami Lecha Poznań w ramach 16. kolejki 2 ligi. Początek spotkania o godzinie 17:30.
 
Już dziś o godzinie 17:30, piłkarze Motoru Lublin zagrają u siebie z rezerwami Lecha Poznań. Spotkanie odbędzie się w ramach 16. kolejki o mistrzostwo 2 ligi w sezonie 2020/2021. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie, bowiem obie ekipy z pewnością będą chciały powalczyć o komplet oczek. Zapowiedź dzisiejszej potyczki możecie przeczytać TUTAJ.
 
Oba zespoły przed pierwszym gwizdkiem nie mają zbyt dobrych. Ekipa Mirosława Hajdo w minionej kolejce przegrała z GKS-em Katowice, a gola na 2-1 straciła niemal w ostatniej akcji meczu. Drugi garnitur "Kolejorza" zremisował natomiast z Wigrami Suwałki. Zarówno jedni jak i drudzy mają o co grać. Motor chciałby zbliższyć się do "szóstki", zaś ekipa z Pozniania wygrzebać się ze strefy spadkowej.
  
Dzisiejsze spotkanie odebędzie się bez udziału publiczości, ale nie martwcie się. Mecz można oglądać na żywo w telewizji oraz internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna na kanale TVP3 Lublin oraz stronie sport.tvp.pl. Jej początek zaplanowano na godzinę 17:30 i aby ją obejrzeć, wystarczy kliknąć na zdjęcie.
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij