https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-17 20:08:00

Porażka Asseco Resovii Rzeszów z Ślepskiem Malow Suwałki

Nie tak miał wyglądać dzisiejszy mecz Asseco Resovii Rzeszów z ekipą z Suwałk. która ugrała komplet oczek. Gospodarze przegrali w setach 1-3.
 
Początek dzisiejszego starcia był wyrównany, a oba zespoły szły cios za cios. Z czasem to jednak Asseco Resovia Rzeszów mocniej przycisnęła i wypracowała sobie sześciopunktową przewagę. Ślepsk Malow Suwałki nie dawał jednak za wygraną i cały czas próbował nawiązać walkę z ekipą gospodarzy, jednak ta ostatecznie wygrała pierwszy set 25-19.
 
Sytuacja ta widocznie podrażniła przyjezdnych, którzy za wszelką cenę chcieli doprowadzić do wyrównania. Lepiej tego seta rozpoczęli rzeszowianie, jednak z czasem to Ślepsk objął prowadzenie. Ekipa z województwa warmińsko-mazuskiego nie zamierzała się zatrzymywać i poszła czym prędzej za ciosem. 
 
W końcówce drugiego seta, mocniej przycisnęła Asseco Resovia Rzeszów, która zbliżyła się do Ślepska na dwa oczka. Goście nie dali jednak sobie wyrwać z rąk prowadzenia i po dwóch setach był remis. Spotkanie było niezwykle emocjownujące, a obie ekipy liczyły na zwycięstwo. Wynik w trzecim secie także był na styku, jednak i tym razem, górą byli siatkarze z Suwałk.
 
Podopieczni Alberto Giulianiego mieli problem, bowiem przegrywali 1-2 w setach. Ślepsk chciał już zamknąć sprawę, lecz gospodarze chcieli powalczyć o punkt. Czwarty set, jak poprzednie, był bardzo zacięty, a oba zespoły szły cios za cios. Zespół z Suwałk wytrzymał jednak ciśnienie i ostatecznie wygrał czwartego seta 21-25, a cały mecz w stosunku 1-3.
 
Asseco Resovia Rzeszów - Ślepsk Malow Suwałki 1-3 (25-19, 23-25, 21-25, 21-25)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij