https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-18 10:17:00

TAURON LIGA: E.Leclerc Moya Radomka Radom - Developres SkyRes Rzeszów [TRANSMISJA NA ŻYWO]

fot. Patryk Górecki
fot. Patryk Górecki
Już dziś mecz na szczycie Tauron Ligi. E.Leclerc Moya Radomka Radom podejmie na własnym parkiecie Developres SkyRes Rzeszów. Początek meczu o godz. 17:30. Spotkanie będzie można obejrzeć za darmo w serwisie IPLA.TV.
 
Developres SkyRes Rzeszów ostatnio dwukrotnie we własnej hali pokonał Enea PTPS Piła. W całym sezonie siatkarki z Rzeszowa nie straciły jeszcze ani jednego pubktu. Natomiast E.Leclerc Moya Radomka Radom jest rewelacją sezonu, wygrały już sześć meczów i tylko przegrały z GROT Budowlani Łódź. Siatkarki z Radomia wygrały między innymi z Chemikiem Police.
 
W tym meczu nie będzie faworyta. Obie ekipy rywalizowały ze sobą w sparingach przed sezonem. Wówczas wygrały zawodniczki z Rzeszowa. - Graliśmy z nimi trzy miesiące temu w sparingach i już wtedy wiedziałem, że są bardzo dobrym zespołem. Cieszyłem się, bo chciałem grać z dobrymi zespołami - powiedział Stephane Antiga cytowany przez nowiny24. Mecz będzie transmitowany w serwisie IPLA.TV. Początek o godz. 17:30.

TAURON LIGA: E.Leclerc Moya Radomka Radom - Developres SkyRes Rzeszów [TRANSMISJA NA ŻYWO]

 
 
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij