https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-17 14:27:00

Leszek Ojrzyński, nowy szkoleniowiec PGE FKS Stali Mielec: Liczę, że będziemy grać agresywniej

Leszek Ojrzyński został nowym trenerem PGE FKS Stali Mielec. (fot. Stal Mielec)
Leszek Ojrzyński został nowym trenerem PGE FKS Stali Mielec. (fot. Stal Mielec)
Leszek Ojrzyński został nowym trenerem PGE FKS Stali Mielec. W poniedziałek odbyła się pierwsza konferencja z udziałem nowego opiekuna "Biało-niebieskich". Zobaczcie co powiedział 48-latek.
 
- Chcieć a móc to zasadnicza różnica. Liczę na to, że chłopcy będą grali aktywniej i bardziej zdecydowanie. Liczę, że będziemy grać agresywniej w miarę możliwości i zobaczymy gdzie to nas zaprowadzi. Pewne rzeczy będziemy analizować z meczu na mecz, bo jesteśmy na ciężkim etapie. Od meczu do meczu będziemy analizować i poprawiać. Nie chcę tego tematu tu rozwijać, bo to zajęłoby kilkanaście minut. Zastanawiamy się jak to wszystko ułożyć. Przede wszystkim taktykę musimy dopasować do potencjału ludzkiego - rozpoczął konferencję Leszek Ojrzyński.
 
- Z czym mi się kojarzy Stal Mielec? To jest mój klub, moje miejsce pracy, bo ja jako trener jestem najemnikiem. Tam gdzie mnie chcą tam gdzie dochodzimy do porozumienia po za tym klubem świata nie widzę. Będę robił wszystko, żeby ludzie tutaj byli zadowoleni z mojej pracy. Oczywiście sam dużo nie zrobię, musi być też sztab, który się rozumie. Też się tutaj poznajemy. Niebawem dołączy jeszcze jeden z trenerów do sztabu i wtedy skupimy się tylko na pracy. Musimy znaleźć wspólny język z zawodnikami, musimy się zrozumieć i dodawać pewne elementy stopniowo. Ja mam swoje pomysły, a oni to powoli poznają. Ja jestem pełen nadziei i optymizmu - kontynuuje nowy opiekun PGE FKS Stali Mielec.
 
całą konferencję prawową Leszka Ojrzyńskiego zobaczycie poniżej 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij