https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-11-17 09:41:44

ORLEN Upstream SRS Przemyśl zwycięski w Kielcach po rzutach karnych

Podobne tematy piłka ręczna SRS Przemyśl
Z przysłowiową tarczą, powrócili z Kielc do Twierdzy Przemyśl szczypiorniści ORLEN Upstream SRS Przemyśl. Po dramatycznym i pełnym zwrotów akcji meczu, pokonali w rzutach karnych miejscowy AZS UJK.
 
Trzeba przyznać, że tylko  najwięksi optymiści liczyli na punkty w spotkaniu z bardzo mocnymi w tym sezonie akademikami. W przeciwieństwie do ub. sezonu, to drużyna z Kielc była faworytem sobotniego meczu. Jednak na tym właśnie polega urok sportu, że nie zawsze faworyci zwyciężają.
 
Przemyślanie przystąpili do meczu skoncentrowani i w pełni świadomi jego wagi. Porażka powodowałaby spadek w tabeli o kilka miejsc i już dość sporą stratę punktową do czołówki. Dyrygowani przez rozgrywającego bardzo dobre zawody Michała Kubisztala prezentowali się bardzo dobrze w defensywie, a gra w ataku wyglądała tez zdecydowanie lepiej niż w ostatnich meczach.
 
W przekroju całego spotkania szczypiorniści ORLEN Upstream SRS Przemyśl byli obiektywnie zespołem lepszym i gdyby nie kilka, co najmniej dziwnych decyzji pary sędziowskiej, to na konto przemyślan trafiłby komplet punktów. 
 
Sobotni mecz to już jednsk historia, czas skupić się na kolejnym spotkaniu które odbędzie się w dniu 21.11. w Przemyślu. Do Twierdzy przyjedzie nadspodziewanie dobrze spisujący się w tym sezonie zespół SMS ZPRP Kielce. Początek meczu o godz. 17:00.

AZS UJK Kielce – ORLEN Upstream SRS Przemyśl 24:24 (10:14), karne 2:4

AZS UJK Kielce: Drozd, Szafarczyk – Bernacki 3, Bulski 1, Boszczyk 1, Wacek 2, Stępnik 5, Bysiak 0, Siedlarz 2, Goliszewski 3, Pyrka 0, Sornat 3, Wójcik 0, Pawłowski 0, Zdziech 1, Gasin 3.
 
ORLEN Upstream SRS: Szczepaniec, Sar, Iwasieczko – Starzecki 0, Guzdek 0, Stołowski 3, Kubik 0, M. Nowak 1, Walczyk 0, Drozdalski 4, M. Kroczek 5, Światłowski 2, Maciej Kubisztal 2, Kulka 2, Michał Kubisztal 5, A. Nowak 0.
 
Sędziowali: Paweł Kucharski i Michał Stachowicz (Radom).
Kary: AZS UJK Kielce – 4 min; ORLEN Upstream SRS – 14 min.
Mecz bez udziału publiczności.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij