2020-10-31 13:06:52

Piast Tuczempy ograł Karpaty Krosno i został nowym liderem 4 ligi podkarpackiej

Dziś przy Legionów został rozegrany hit kolejki na czwartoligowym froncie. Lider z Krosna podejmował wicelidera z Tuczemp.

Mecz Karpat Krosno z Piastem Tuczempy określany był mianem hitu kolejki, bowiem mierzył się lider z wiceliderem. Dziś każda z drużyn liczyła na komplet oczek, a remis nie zadowalał nikogo. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli podopieczni Marka Strawy, którzy już w 17. minucie trafili do siatki, a autorem bramki był Roman Bobak.

Gospodarze nie zamierzali tak tego zostawiać i czym prędzej ruszyli do odrabiania strat. Piastunki widząc to, czym prędzej utrudniły dostęp ekipie z Krosna do bramki strzeżonej przez Patryka Strawę. Do przerwy więcej goli już nie padło. Po zmianie stron, zespół dowodzony przez Dariusza Lianę wciąż próbował zagozić drużynie z Tuczemp, ale na chęciach się kończyło.

Pomarańczowo-czarni także mieli swoje okazje i w 55. minucie na tablicy wyników widniało 0-2, a do siatki trafił Jakub Kloc. Karpaty wciąż próbowały nawiązać walkę z ekipą Piasta. Konkrety przyszły w ostatnim kwadransie, jednak goście mądrze się bronili i dowiozła dwubramkowe prowadzenie do końca. Po ostatnim gwizdku w szeregać gości nastąpiła wielka radość, bowiem objęli oni przodownictwo w czwartoligowej stawce.

0-1 Roman Bobak (17)
0-2 Jakub Kloc (55)